Fare Önerecek ?

TheKyle

Yeni üye
19 Mar 2017
14
0
Merhaba, Arkadaşlar FPS Oyunu Oynuyorum Wolfteam,PointBlank Fare Alacagımda 2 Fare Arasında Takıldım Blody v7mi yoksa Logitech G300s mi ? Önerilerinizi Bekliyorum ( Sizin de önerebileceginiz fare varsa bekliyorum 100 tl civari olsun )

dumenci06

Uzman üye
20 Eyl 2015
1,781
1
ANKARA
ben sana sunu öneriyim kardeşim eversetin klavye seti var için farede var 70 80 tl mekanik ısıklı güzel birsey km810 80 tl fareye verecegine set al daha karlı daha güzel olur :)

TheKyle

Yeni üye
19 Mar 2017
14
0
ben sana sunu öneriyim kardeşim eversetin klavye seti var için farede var 70 80 tl mekanik ısıklı güzel birsey km810 80 tl fareye verecegine set al daha karlı daha güzel olur :)

hocam everst fazla önermiyolar

Kardeş aliexpressten 90 tlye Razer Deathadder alabilirsin yada benim g300 var satayım sana :trl:trl:trl

hocam link varmı yardımcı olsanız birde kaç günde geliyo istanbul

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByNothing

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
418
0
Cmd://Color2

bUrAkExE41

Yeni üye
8 May 2013
29
0
Merhaba, Arkadaşlar FPS Oyunu Oynuyorum Wolfteam,PointBlank Fare Alacagımda 2 Fare Arasında Takıldım Blody v7mi yoksa Logitech G300s mi ? Önerilerinizi Bekliyorum ( Sizin de önerebileceginiz fare varsa bekliyorum 100 tl civari olsun )
steelseries in farelerinden alabilirsin ömürleri yüksek oluyor. (G300S FPS için berbat bir fare bence)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.