Farklı Bir Kazanç Taktiği // Link.TL & ADS - Donanım İle Kazanç // Plans

Plans

Uzman üye
12 Şub 2016
1,733
0
bin/Debug/

Arkadaşlar ,merhaba.
Bu konumda farklı bir kazanç- reklam taktiği göstereceğim.
Buyrun inceleyelim...​

Kısaca ne yapacağız? : Hazırladığımız Wifi Jammerla onlarca ağ açıp merak zaafını kullanarak kitleyi linke yönlendirmek.

Gerekli Şeyler :

ESP8266 NodeMCU - Wifi Jammer
Powerbank veya OTG destekli telefon ve OTG kablosu
Akıllı Telefon

ESP8266.jpg

ESP8266'yı Aliexpressten temin edebilirsiniz. Benim satın aldığım link (11.5 TL) =>

ESP8266 ESP 12 NodeMCU Lua WiFi Internet Things Development Board esp8266 nodemcu V3 Wireless module for arduino Compatible-in Integrated Circuits from Electronic Components & Supplies on Aliexpress.com | Alibaba Group

Şimdi ilk işlemimiz ESP8266'yı Wifi Jammer haline getirmek..

Yabancı Anlatımlı Video

https://youtube.com/watch?v=N5JVQ-m5Kd0

Türkçe Anlatımlı Video

https://youtube.com/watch?v=W7_9mW5NDRc

İki videodada wifi jammer olarak kullanacağımız ESP8266 detaylı şekilde anlatılmış.Videoları izleyerek kurulumu yapabilirsiniz..

Onemli Not : Wifi Jammer'ı hazırlarken ağ adını kısaltılmış linktl linkinizi yapınız.

----------------------

Ve şimdi herşey hazır olduğuna göre taktiği adım adım gösterebilirim. Buyrun,

(Önemli)1. Kendinize kalabalık & işlek bir yer belirleyin. ( cadde , Buyuk AVM'ler , Üniversite ve kapalı mekanlar örn: Taksim İstiklal Caddesi,Ankara Kızılay Meydanı)

2. Belirlediğimiz yere gidip kendimize uygun bir yer buluyoruz.

3.ESP8266 Wifi Jammer'ımıza telefondan veya powerbankden guc veriyoruz.

4.ESP8266'nın ağına bağlanıp tarayıcımızdan 192.168.4 adresine gidiyoruz.

5. "Attack" kısmından "beacon spam" a tıklıyoruz .

6. ESP8266 'nın ağ adında bir sürü wi-fi ağı açılıyor.

7. Onlarca aynı adda ağ açılması ücretsiz wifi tutkunlarının merakına gidiyor. Ve wifi adını koyduğumuz linki kaydediyor yada kendi verisinden veyahut arkadaşından açıyor.

----------------------

Birinci maddeyi doğru yaptıysanız emin olun iyi kazanç sağlayacaksınız.

Opsiyonel: ESP8266'nın ön son kısmındaki yere antensi birşey takarsaniz daha fazla çekim alanı sağlayabiliriz.

----------------------

Ben Plans , konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Konuyu telefondan yazdım gerçekten yordu eğer beğendiyseniz bir teşekkür bırakmayı unutmayın. Sağlıcakla kalın :)

izcafer

Katılımcı Üye
11 Tem 2009
437
0
33
Asgardia

Arkadaşlar ,merhaba.
Buyrun inceleyelim...​

Kısaca ne yapacağız? : Hazırladığımız Wifi Jammerla onlarca ağ açıp merak zaafını kullanarak kitleyi linke yönlendirmek.

Gerekli Şeyler :

Akıllı Telefon

ESP8266.jpg

ESP8266'yı Aliexpressten temin edebilirsiniz. Benim satın aldığım link (11.5 TL) =>

ESP8266 ESP 12 NodeMCU Lua WiFi Internet Things Development Board esp8266 nodemcu V3 Wireless module for arduino Compatible-in Integrated Circuits from Electronic Components & Supplies on Aliexpress.com | Alibaba Group

Yabancı Anlatımlı Video

Türkçe Anlatımlı Video

İki videodada wifi jammer olarak kullanacağımız ESP8266 detaylı şekilde anlatılmış.Videoları izleyerek kurulumu yapabilirsiniz..

Onemli Not : Wifi Jammer'ı hazırlarken ağ adını kısaltılmış linktl linkinizi yapınız.

----------------------

(Önemli)1. Kendinize kalabalık & işlek bir yer belirleyin. ( cadde , Buyuk AVM'ler , Üniversite ve kapalı mekanlar örn: Taksim İstiklal Caddesi,Ankara Kızılay Meydanı)

7. Onlarca aynı adda ağ açılması ücretsiz wifi tutkunlarının merakına gidiyor. Ve wifi adını koyduğumuz linki kaydediyor yada kendi verisinden veyahut arkadaşından açıyor.

----------------------

Opsiyonel: ESP8266'nın ön son kısmındaki yere antensi birşey takarsaniz daha fazla çekim alanı sağlayabiliriz.

----------------------

Ben Plans , konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Konuyu telefondan yazdım gerçekten yordu eğer beğendiyseniz bir teşekkür bırakmayı unutmayın. Sağlıcakla kalın :)

hocam para kazanma olarak değilde başka şekilde bakıcam konuya.

şimdi biz bu yarattığımız wifi ağına bağlanan kişilerin telefonuna kayıtlı vs gibi parola bilgi vs çekme şansımız olabilirmi ? ve biz bu wifiye internet verip bağlanan kişilerin internette takılmasını sağlayabilirmiyiz ? link.tl olarak değilde genel anlamda değerlendirme yaparsak iyi bir sonuç alabiliriz sanırım

Daedalus

Üye
11 Tem 2015
216
0

Arkadaşlar ,merhaba.
Buyrun inceleyelim...​

Gerekli Şeyler :

Akıllı Telefon

ESP8266.jpg

Yabancı Anlatımlı Video

Türkçe Anlatımlı Video

----------------------

----------------------

----------------------

Konu çok güzel teşekkürler :)

Socialmm

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
854
1
eger bizim neti kullanicaksalar ayni ip bi ise yaramaz eger kendi netleri ise adam neden kendi netinden o linke girsin :(

Plans

Uzman üye
12 Şub 2016
1,733
0
bin/Debug/
Hocam nasıl kazanç sağlıcaz onu söyleyebilir misiniz ona göre jammerı alayım
Bu bir reklam yöntemi ne şekilde kullanırsın o sana kalmış.

Bizim internetimizi mi kullanacaklar?
Bizim internetimizi kullanırsalar aynı ip olduğundan tekil hit sayılmaz.

eger bizim neti kullanicaksalar ayni ip bi ise yaramaz eger kendi netleri ise adam neden kendi netinden o linke girsin :(

Şahsen 50 tane aynı isimden wifi görsem meraklanıırm. Konuda da belirttim , yine bir sorunuz olursa sorabilirsiniz.

Yakında değerleri paylaşacağım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.