Federiko msn locker face ve msne dondurur

madking

Üye
7 Eki 2010
150
0
images

----TOKLLA İNDİR_______

Cyber34

Yeni üye
3 Şub 2012
1
0
bu program cyber-warrior tarafından yapılmıştır benim bildiğim msn freezer sadece kendi bilgisayarınızdan girilen msn adreslerini dondurur yani bunları karşı bilgisayardan girilen adresi yazarsanız bu bir işe yaramaz.

XeaRo0

Üye
2 Şub 2012
88
0
kardeşim olmuyo bunlar böyle mek hırsızlığı kötü birşey burda rütbe kasmak olmasın amacınız zaten rütbe kasıcada havalara giriyorsunuz. neyse bişiler öğrenmek olsun öyle alıntılarla değil

ozqur347

Katılımcı Üye
21 Ağu 2011
415
0
Denedim Oldu Yalnız Bunun Bi ip ucunu bulabılrmyz Yani Şifreyi Degistrmesi Gibi Yeni Şifre koyup Onu Bulabılmemz imakını warmıdır ?

mazagan

Yeni üye
4 Şub 2012
1
0
virüs virüs virüs dikkat indirmek değil

WOLD3MORD

Katılımcı Üye
14 Eyl 2011
912
0
Baş döndüren yerlerden
facenin kilitlenceğini sanmıyorum çünkü facebookta geçersiz index yokki yönlendirsin adamı oraya saçma ve ayrica virus total yok ve operatör tarafindan incelenmediği süreçte indirmem.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.