Fenerbahçe - Beşiktaş

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
5
1,774
Futbolda Konuşmayalım mı :D

Ben Koyu Fenerliyim

Sizce Maç Nasıl Geçer ? Skor Tahminlerini Alalım

98gq0jx.png

ByFelez

Uzman üye
9 Tem 2013
1,818
5
1,774
Mükemmel duruyor sadece maç günü yazı fontu biraz daha düzgün olsa daha iyi olurmuş ama böylede çok iyi
Teşekkür ederim metem
VURALIM cimbomu TAKSİMDE VURALIM feneri BAĞDAT CADDESİNDE YETER ARTIK BİTSİN BU BARIŞ HAVAYA KALKSIN DÖNER BIÇAKLARIMIZ....
BEŞİKTAŞ 3-1 fenerbahçe
tamam
Ellerinize sağlık felez hocam döktürmüşsünüz yine 😍😍😍
teşekkürler canım

Black_SWAN

Üye
12 Kas 2023
73
35
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK BİZ SENİ !
SEN YENİLMİŞSİN UMRUMDA DEĞİLKİ
ŞEREFRTİR BU YOLDA SENLE YÜRÜMEK
HEP KOLKOLA BİR GÜN DEİL HER GÜN BEŞİKTAŞ
BİR SEVDA DÜŞÜNKİ SENİN UĞRUNA
YAĞMURDA ÇAMURDA ARMA AŞKINA
SİYAHLA BEYAZLA ŞU HAYATIMDA
BİR DERDİM VAR BİN DERMANA DEĞİŞMEM ASLA !

images

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,534
13
876
Siyasetten sonra forumda yasaklanması gereken bir konu.
Fanatiklerin abuk subuk laflarından korkuyordum çoktan gelmişler.

06bozkurtum

Yeni üye
1 Kas 2012
11
2
BJK tası tarağı toplamış liğ den feragat etmiş gibi yahu onbir olarak çıktığın sahada kim sakat olursa olsun tek şutun olamazmı inanılır gibi değil

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.
Bizim aklımızda copenak maçı var olmasaydı bakardık ama sonuç bjk için kötü oldu bakalım rıza hocayı ne zaman yiyecekler

Black_SWAN

Üye
12 Kas 2023
73
35
Bizim aklımızda copenak maçı var olmasaydı bakardık ama sonuç bjk için kötü oldu bakalım rıza hocayı ne zaman yiyecekler
Sorun hocada değilki aga oyuncular berbat oynamıyolar ag Rıza hocamın dediği gibi sezonun başında gelseydi şenol'ün yerine yarısı olmazdı kulüp kulüp değil toplanma kampı anasını satim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.