film adını unuttum arıyorum

9 Tem 2014
90
0
mrb arkkadaslar bi film var ismini hatırlamıyom ama şöyleydi bi erkek var bi kız kız dağlık bi yerde yaşıyor erkekde kuzeni heralde oraya taşınıyor mecburen sonra kız onun burda yaşamasını istemiyor hatta ters davranıyor erkeğin leptopu var dağlık alanda elektrikler gidiyor erkekte 2 saatlik sarjım kaldı dior leptopum sonra kızla maceralar yaşıyor geziyorlar erkek düşme tehlikesi geçiriyor kız onu kurtarıyor iple çekiyor

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
O filmi biliyorum konuyu tam olarak anlatamadı ondan kötü geldi :)

Adını bende hatırlamıyorum ama gelirse haber veririm :) Güzel filmdi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.