Çözüldü Film izleme ve indirme.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
17 Tem 2013
199
0
28
İzmir
Merhaba arkadaşlar.

Film sitelerinde ki filmlerin uzantıları .vk iken ister izle istem idm ile indir sonra izle işin bitince arşive koy tamamdı.

İdm 6.19 sürümünü kullanıyorum crakli. Ancak filmleri izlerken birden fazla 3-5 mb boyutta videolar yakalıyor yada hiç bir şey yakalamıyor öyle beklerken indiricem diye izleyip gidiyoruz.

Nasıl indirebileceğimiz konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:

gulyaban

Katılımcı Üye
12 Nis 2014
285
0
Trabzon
Ok.ru da indirmeler engellendigini biliyorum.vk da engellemis demekki.İndirmek için yapıla bılecek pek bişey bilmiyorum ve yok gibi.Farklı alternatifler vars onları dene yada film sitesini degiştir.

xXxRCpxXx

Katılımcı Üye
12 Eki 2010
772
0
KutsalToprak
17 Tem 2013
199
0
28
İzmir
Film sitem dediğim 7 site var zaten :D
Ama uzun zamandır indiremediğim için hepsine küstüm diyebiliriz :RpS_thumbdn:

Aramız hiç mi yok halan daha film indiren?

Theros

Uzman üye
21 Eki 2013
1,111
2
İstanßLue
Merhaba arkadaşlar.

Film sitelerinde ki filmlerin uzantıları .vk iken ister izle istem idm ile indir sonra izle işin bitince arşive koy tamamdı.

İdm 6.19 sürümünü kullanıyorum crakli. Ancak filmleri izlerken birden fazla 3-5 mb boyutta videolar yakalıyor yada hiç bir şey yakalamıyor öyle beklerken indiricem diye izleyip gidiyoruz.

Nasıl indirebileceğimiz konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Online film izleme sitesinden film indirmek istiyorsun ancak idm dosyayı 1 mb, 3 mb, 4 mb görüyor tonla seçenek çıkıyor. Kısaca videonun yüklendiği site senin video indirmeni istemiyor. Çözebilir misin ? Uğraşırsan evet.
Ayrıca reklam dolu, kalitesi yerlerde bu videoları aşiv için indiriyorum demeyin. İleride çok pişman olursunuz.

Film izleme sitesinde film izlenir yahu, :D indirilir mi? İlle de izlediğinizi indirecekseniz, Maxthon kurun ve kaynak koklayıcı özelliğini kullanın, IDM ile her videoyu yakalayamazsınız..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.