Firefoxda Müthiş Hız .. Speedyfox ... Firefox Hiç Bu Kadar Hızlı Olmadı ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

okty196

Yeni üye
13 May 2010
22
0
Arkadaşlar size verdiğim bu program Firefox'u adeta hızdan uçuruyor.Kendim denedim süper bir hız var.İsterseniz karşılaştırabilirsiniz.Deneyin bana hak vereceksiniz.

Trojan ve Virüs Kesinlikle Yoktur..

Tamamen Kendi Uploadım..

https://tik.lat/lIT1s

Bir Teşekkürü Hor Görmeyin..

tonny

Yeni üye
25 Tem 2008
6
0
hic kurmayin firefoxu bozuyor hizlancana yavasliyor

okty emegine saglik usta sakin yanlis anlama

okty196

Yeni üye
13 May 2010
22
0
tonny programı denedin mi? yoksa tahminde mi bulunuyorsun? denemediysen dene farkı gör

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
Bu tarz Programları kullanmanızı tavsiye etmiyoruz .
Sizde düşünebilirsiniz ki 1 mbit internet 1mbittir.
Hızlandırmalar söz konusu oldugu zaman gırılmıs olan sıtelerde verıyı tam cekememe
ve arada Sayfa goruntulenmeme gıbı hatalar söz konusudur ..

Bizim tarafımızdan denenmıstır ..
Ve onaylanmamıstır...
Konuyu kılıtlıyorum
Konu hakkında gereklı acıklamalar sanırım yapılmıs oldu ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.