Flash bellegimin içine giremiyorum yardımm !!!

tofasysn

Üye
1 Kas 2014
125
0
ANKARA
arkadaşlar flash bellegimin içine girmek istiyorum ama G:/erişilemez. Bir G/Ç aygıt hatası nedeniyle istek yürütülemedi diyo sorun nedir :) :RpS_cursing:

hacdomain

Üye
5 May 2014
79
0
bende ondan şüpheleniyordum zaten çünkü bu flashı arabada müzik dinlemek için kullanıyorum . 2gün öncede taktım flashı görmedi eve geldim pcden denedim bu hatayı verdi :(
şuan bende aynı sorunu usb mp3 de yaşıyorum.pc ye takınca güvenle çıkar flan gözüküyor ama bilgisayarımda gözükmüyor.aygıt yöneticisinden buldum cihazı ama bişi yapamadım.bilgisyar> yönet> disk yönetimi> disk 1 olarak başlatılmamış olarak gözüküo başlata tıklayınca G/Ç hatası alıyorum fakat mp3 sağlam ve çalışıo ? içine giremiyorum :RpS_glare:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.