FlashBellekdeki RECYCLER klasörü

parpe

Üye
26 Eyl 2012
134
0
merhaba arkadaşlar bir sorunum var başlıkta belirttiğim gibi flashbellegi taktıgımda recycler adında bir klasör çıkıyor bu klasörü siliyorum flash ı tekrar taktığımda dosya halen karşıma çıkıyor büyük ihtimal virüs bundan nasıl kurtulabilirim...

parpe

Üye
26 Eyl 2012
134
0
ben içindeki dosyaları başka biryere taşıdım o dosyaların içindedir eminim bu dosyalar benim için önemli olduğundan silemyorum sadece hangi dosyada olduğunu öğrensem yeter virüsün

parpe

Üye
26 Eyl 2012
134
0
tamam saolasın dosyalar önemli olduğu için silemem Security i önceden kullanıyordum zaten bi bakalım bişey çıkarsa yazarım zaten

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.