Flatcast Radyolarda Bizim Adimiza Tehdit?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ferdi-Hacker

Uzman üye
1 Nis 2009
1,123
0
almanya
s.a kardesler konuyu acmadan önce Türk Hack Team adina baze dini radyolar tehdit ediliyor.
bu kisiler kimse galiba tam olarak missionu okumadilar ya da okumazsini bilmiyorlar
beyler iki radyo yu aldiniz diye bagri tht sokmayin icine

flatcast radyosunu calindiza nasil geri alinir arkadaslar?
hocamiz bana ulasdi ve yardim istiyor bu konu da!

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
tehditlerin asılsız olduğundan eminim bazı kendini bilmezler Adımıza leke düşürmeye çalışıyorlar.Biz ki binlerce üyesi olan büyük bir aile yıllarca adını ve misyonunu kabullendirmiş dev bir hack sitesi bu tür işlere tenezzül etmez.Diyeceğim bu tür şeyleri sorun etmemeniniz.

ortan99

Yeni üye
14 Tem 2007
2
0
bir radyo var türklere hakaret ediyolar nasıl banı kaldırıp yada banlanmadan radyoyu harcarım yrdm olursa sevinirim Msn vermeyelim / iSyankaraLı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ferdi-Hacker

Uzman üye
1 Nis 2009
1,123
0
almanya
bir radyo var türklere hakaret ediyolar nasıl banı kaldırıp yada banlanmadan radyoyu harcarım yrdm olursa sevinirim msn edit

msn editle kardes kurallari oku ilk önce lütfen :)

agemon kardesim tam olarak bilmiyorum ama radyo yu geri almaya calisdim
malesef e-mail adresini de degismisler tam olarak bilsem nasil geri alincani
flatcastin sayibine bile bas vurdum e-maile degisdize imkansiz diyor

ama benim anlamadim milletin nikleri nasil caliniyor?
nikler calina biliyorsa demekki radyo da calinir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.