Çözüldü Followers chief lucky patcher

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadaj7794

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
450
0
Merhaba, followers chief uygulaması 5 aralık güncellemesiyle bayağı önlemini almış gibi görünüyor. Lucky patcher ile uğraştım uğraştım ama bir türlü halledemedim. Farklı bir taktiğini bulan ya da alternatifi varsa bilen var mı? Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A
Cevap: Followers Chief

Ben en son geçen ay kullanıyordum 5.9 sürümü sürekli soğutma hatasına düşüyordu bende eski sürümlerinden çalışanını bulup kurmuştum onun ile sorunsuz çalıştırıyordum fakat falconfollow ile mailleşirken bana zaten lucky patcher ile kullananların önlemini alacaklarını söylemişlerdi ve yeni sürümü yayımlamadan mail atmışlardı, ayrıca yeni sürümü hiç patchlemeye çalışmadım zaten işler büyüdüğünden dolayı InstaFly satın almak zorunda kaldım :) Size şöyle falconfollow'un attığı maillerden bir kaç tanesini bırakayım;

Bu lucky patcher kullanmakla ilgili;
Kod:
Bu durumdan haberimiz var ama yoğun olduğumuzdan dolayı bu konuyla ilgilenemedik. Yakında bunu çözeceğiz. Haber verdiğin için teşekkürler.

Geçen gece gelen mail orjinal;
Kod:
Hi,

We have just updated our app. Some of our customers were complaining that the app gets slow from time to time. We have fixed that problem with many others.

In this update, improvements have been made for mass unfollow and quick actions. Moreover, security measures have been implemented to prevent users from unauthorized use of the app. Please install the app only from the Play Store and let us know if you have any problems.  

From now on, all subscriptions will be active only on one device. So, please use 'Restore Subscriptions' feature on the 'Settings' page to transfer to this device if you have active subscriptions on your other devices. Other than that, multiple counts for Story Views' are fixed. 

You can always email us
Best,

Followers Chief App Team

Türkçe;
Kod:
Merhaba,

Uygulamamızı yeni güncelledik. Müşterilerimizden bazıları uygulamanın zaman zaman yavaşladığından şikayet ediyorlardı. Bu sorunu başkalarıyla da çözdük.

Bu güncellemede, kitlesel takip ve hızlı aksiyonlar için iyileştirmeler yapılmıştır. Ayrıca, kullanıcıların uygulamayı izinsiz kullanmalarını engellemek için güvenlik önlemleri alınmıştır. Lütfen uygulamayı yalnızca Google Play Store'dan yükleyin ve sorun yaşarsanız bize bildirin.

Şu andan itibaren, tüm abonelikler yalnızca bir cihazda etkin olacak. Bu nedenle, diğer cihazlarınızda etkin abonelikleriniz varsa, bu cihaza aktarmak için 'Ayarlar' sayfasındaki 'Abonelikleri Geri Yükle' özelliğini kullanın. Bunun dışında Öykü Görünümleri için çoklu sayımlar sabittir.

Bize her zaman e-posta gönderebilirsin
En iyi,

Takipçiler Şef Uygulama Ekibi

Son düzenleme:

kadaj7794

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
450
0

Ben en son geçen ay kullanıyordum 5.9 sürümü sürekli soğutma hatasına düşüyordu bende eski sürümlerinden çalışanını bulup kurmuştum onun ile sorunsuz çalıştırıyordum fakat falconfollow ile mailleşirken bana zaten lucky patcher ile kullananların önlemini alacaklarını söylemişlerdi ve yeni sürümü yayımlamadan mail atmışlardı, ayrıca yeni sürümü hiç patchlemeye çalışmadım zaten işler büyüdüğünden dolayı InstaFly satın almak zorunda kaldım :) Size şöyle falconfollow'un attığı maillerden bir kaç tanesini bırakayım;

Bu lucky patcher kullanmakla ilgili;
Kod:
Bu durumdan haberimiz var ama yoğun olduğumuzdan dolayı bu konuyla ilgilenemedik. Yakında bunu çözeceğiz. Haber verdiğin için teşekkürler.

Geçen gece gelen mail orjinal;
Kod:
Hi,

We have just updated our app. Some of our customers were complaining that the app gets slow from time to time. We have fixed that problem with many others.

In this update, improvements have been made for mass unfollow and quick actions. Moreover, security measures have been implemented to prevent users from unauthorized use of the app. Please install the app only from the Play Store and let us know if you have any problems.  

From now on, all subscriptions will be active only on one device. So, please use 'Restore Subscriptions' feature on the 'Settings' page to transfer to this device if you have active subscriptions on your other devices. Other than that, multiple counts for Story Views' are fixed. 

You can always email us
Best,

Followers Chief App Team

Türkçe;
Kod:
Merhaba,

Uygulamamızı yeni güncelledik. Müşterilerimizden bazıları uygulamanın zaman zaman yavaşladığından şikayet ediyorlardı. Bu sorunu başkalarıyla da çözdük.

Bu güncellemede, kitlesel takip ve hızlı aksiyonlar için iyileştirmeler yapılmıştır. Ayrıca, kullanıcıların uygulamayı izinsiz kullanmalarını engellemek için güvenlik önlemleri alınmıştır. Lütfen uygulamayı yalnızca Google Play Store'dan yükleyin ve sorun yaşarsanız bize bildirin.

Şu andan itibaren, tüm abonelikler yalnızca bir cihazda etkin olacak. Bu nedenle, diğer cihazlarınızda etkin abonelikleriniz varsa, bu cihaza aktarmak için 'Ayarlar' sayfasındaki 'Abonelikleri Geri Yükle' özelliğini kullanın. Bunun dışında Öykü Görünümleri için çoklu sayımlar sabittir.

Bize her zaman e-posta gönderebilirsin
En iyi,

Takipçiler Şef Uygulama Ekibi

Yani diyorsunuz ki Followers chief artık lucky patcher ile kırılmıyor. Bu kötü oldu benim için. Teşekkür ederim

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland

Merhaba, followers chief uygulaması 5 aralık güncellemesiyle bayağı önlemini almış gibi görünüyor. Lucky patcher ile uğraştım uğraştım ama bir türlü halledemedim. Farklı bir taktiğini bulan ya da alternatifi varsa bilen var mı? Teşekkürler

Dostum maymun gözünü açmış! :D

Bende Lucky Patcher ile yapmıstım ve Olmustu fakat aradan bi' 6 ay geçti tekrar denedim Otomatik De-Active ediyor kendini :D

GroMsx125

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
3,018
5
23
J A P O N Y A

1.5.0 sürümü de güncelle bildirimi gösterdi girişte. Programa giriş yapılmıyor maalesef hocam :)

Hocam 1.5.1 denermisiniz benim evde kullanmadığım bir telefonum vardı 7/24 sadece followers chief için çalışıyordu içinde patchli bir şekilde duruyor hala yazılım ama çalışıyormu bilmiyorum üşendim bakmaya açıkçası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.