Fontları toplu olarak nasıl silebilirim

Ryloka

Katılımcı Üye
22 Nis 2015
891
1
Altay
Merhaba, Bilgisayarıma toplu olarak çok yüksek sayıda font yükledim. Hepsini denetim masasından sileceğim zaman bilgisayar donup kalıyor. Hepsini nasıl silebilirim?

'Börteçine

Kıdemli Moderatör
25 Şub 2016
7,582
14
769
merhaba

fontlar bilgisayarınızda C:\Windows\Fonts klasöründe saklanır buradan kendiniz silmek istediğiniz fontları bulup elinizle silmeyi deneyin

CyberCyro/CC

Yeni üye
14 Eyl 2021
23
14
Merhaba;

Denetim masasına giriş yaptıktan sonra arama kısmına font yazdığınızda orada sil seçeneğine tıklayıp, istediğiniz fontları kasmaması adına kısmi olarak seçip silebilirsiniz.

Ryloka

Katılımcı Üye
22 Nis 2015
891
1
Altay
Cevaplar için teşekkür ederim fontlar maalesef C:\Windows\Fonts yolunda değilmiş tüm sıkıntım bu yüzdendi zaten. Denetim masasından silerken pc donuyordu. Appdata yolundaki fonts klasöründe buldum fontları ve hepsini temizledim.

XArmagedonX

Yeni üye
15 Eyl 2021
32
4
29
Çok yüklüce font yükledim demişsin. 208 toplam ülke var. Sen Sadece Türk dilini birde ingilizce dilini sececektin. Saçma konu açmişsin kardeş. Font yükledin ama bu fontlari silmeyi bilmiyorsun. Neden yükledin neden siliyorsun demek istesem cevap veremezsin soruma

XArmagedonX

Yeni üye
15 Eyl 2021
32
4
29
  1. Denetim Masası'nda, sağ üst kısımdaki arama kutusuna Yazı Tipleri yazın.
  2. Yazı Tipleri altında Yazı tiplerini önizleyin, silin veya gösterin ve gizleyin'i tıklatın.
  3. Kaldırmak istediğiniz yazı tipini seçip Sil'i tıklatın.
  4. 🤣🤣

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.