Format Atarken Donuyor

tbag123

Katılımcı Üye
13 Eyl 2009
423
0
İzmir
Arkadaşlar merhaba.Masaüstü bilgisayarıma format atmak istiyorum.Xp var işletim sistemi olarak ve windows 7 cdsini taktığımda yeniden başlatıyorum.Karşıma normal açılma ekranı çıkıyor tam yükleme yapmak için bir tuşa basınız yazısı gelecekken bilgisayar donuyor bekliyorum bi değişme olmuyor.CD sürücüden cdyi çıkardığımda bilgisayar normal açılıyor.CD sürücüm yeni.AMD 3000+ 1 gb ram ve 500 gb hdd var.daha önce windows 7 yüklemiştim problem olmamıştı.Sorun ne olabilir?

Henry Chinaski

Kıdemli Üye
14 Şub 2008
2,814
0
sorun büyük ihtimal cd'dedir aynı dosyaları bir başka cd'ye atıp denemelisin veya internetten format dosyalarını torrent şeklinde indirip kendine yeni bir format cd'si yapabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.