Format atarken hata

searchengine

Katılımcı Üye
9 Eyl 2016
256
7
Format atarken format atarken bootmgr hatası alıyorum.Press and key to boot from usb dediğinde entere basıyorum devam etmesi gerektiği halde bootmgr is missing diyor ve ctrl alt del restart atıyor bunun çözümü nedir ?

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Bende var olan usbden şüphelenmiştim.Yeni bir cd alıp ona yazdırdım tekrar deneyeceğim sorunum çözülürmü ?

Oda Olabilir, Format Sırasında Usb Çıkması, Hatalı İso Dosyası, Usb Bozuklukları, Dosya Transferi Sırasında Oluşan Hatalar, Format Sırasında Elektrik Gitmesi Veya Başka Bir Sebeple Bilgisayarınızın Kapanması Durumunda Oluşan Bir Hata, İllaha Yeni Cd Almanıza Gerek Yok Tekrar Format Atmanız Halinde Sorun Çözülecektir Ancak Buna Rağmen Çözülmezse Sorununuz Farklı Bir USB Veya Cd İle İşlemleri Tekrarlamanız Gerekecektir. İşlemlerin Ardından Durumu Konu Altından Bana Belirtebilirsiniz. İyi Forumlar:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.