Çözüldü Format Atmak İstiyorum

Qciz

Üye
12 Haz 2016
189
0
var tabi ugrasinca yapilmiycak bir sey yoktur arastir bak windows un kacsa ona gore

Merhaba,Tabiki böyle bir şey mevcut örn: forumda bulunan https://www.turkhackteam.org/window...anlatim-cd-usb-bios-boot-resimli-anlatim.html konuda güzel bir anlatım mevcut veya youtube de güzel anlatımlı videolar mevcut izleyerek atabilirsiniz fakat hiç bilginiz yoksa riske atmayın...iyi forumlar

ilk 3 foto yok konuda

mit123

Yeni üye
10 Mar 2016
29
10
Merhabalar,size format nasıl atılır anlatmak istiyorum ilk önce max:8 gb bir flash bellğe ihtiyacın var daha sonra https://saglamindir.net/windows-7-ultimate-sp1-msdn-full-turkce-indir-download şu adresten iso kalıbını indriyoruz (iso demek disk yansıması yani işleti sisteim) daha sonrasında https://www.gezginler.net/indir/rufus.html şu adresten rufuz(yan Enjekt rogramı) indiriyoruz her ikisni indrdikten sonra tabi iso bir az uzun sürebilir çünkü max 2.5 gb herneyse indirdikten sonra 8 gb flashımızı takıyoruz ve rufusu açıyoruz açtıktan sonra en üstte flasımızı seçiyoruz ıso yansıması adlı yazının yanında ki cd resmine tıklıyoruz ve indidirdğin isoyu seçiyoruz ve daha sonra başlata tıklıyoruz ve bekliyoruz daha sonrası boiousunu bilmem lazım ona göre resili anlatacam

shadowwattack

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,958
0
Nereye
Dostum ben 1 günde 4 windows değiştirmiş insanım :trl Boşu boşuna bilgisayarcıdan 30 tl verip windows cd si almayın. O verdiği cd nin aynısını yaparım fakat üstündeki windows fotosu olmaz. Yani verdikleri içine iso yazdırılmış ve fotosu olan dvd dir. Gidip herhangi biryerden dvd alın Sonra google dan windows 7 iso diye aratıp indirin. Sonra o iso yu dvd ye yazdırın. Sonra boot menüsünden cd den başlatın Bitti.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Suan Bılgısayarcıya Gıtmeden Oldugum Yerden Format Atmamın Bı Imkanı VArmı ?

Merhaba değerli üyemiz, Bu konu size yardımcı olacaktır.

1 adet usb bellek
1 adet hangi işletim sistemi kurmak istiyorsanız onun iso dosyası
1 adet bu iso dosyasını usb boot etmek için RUFUS isimli program

ile kendiniz format atabilirsiniz. Saygılarımla

15 Mar 2018
131
0
anoN
Dostum iso dosyaları ile atabilirsin hangisini atıcaksan ( örnek win10 iso ) diye internette aratırsan bulursun yanındada Deamon Tools Lite programı ile de devamını halledebilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.