Format Atmanın Yararları Ve Zararları //TheKar1zma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
Sen benim pc bilgimin önüne geçemezsin karizma kardeş :D.Msnde görüyorsun zaten döktürüyorum.Ellerine sağlık.Özgün konular her zaman iyidir :)

kmlozvarol

Katılımcı Üye
25 Ağu 2011
837
1
Sen benim pc bilgimin önüne geçemezsin karizma kardeş :D.Msnde görüyorsun zaten döktürüyorum.Ellerine sağlık.Özgün konular her zaman iyidir :)

Bu kadar kendini büyük görmek iyi değildir, hele bizim meslekte. Bence ne olursa olsun bunu söyleyen adam en az 1-2 kez merkez bankası - fbi fln. çökertmiş olmalı...

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45

Bu kadar kendini büyük görmek iyi değildir, hele bizim meslekte. Bence ne olursa olsun bunu söyleyen adam en az 1-2 kez merkez bankası - fbi fln. çökertmiş olmalı...

Bilgisayar güvenliği ile hack işini neden karıştırdın şimdi? :RpS_sad: Ben arkadaşa şaka yapıyorum.

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-

konuyu nerden nereye çekmişsin..Reflection'la aramızda geçen bi konu hakkında şaka yapmış. bence daha dikkatli olmalısın kimin ne anlatmaya çalıştığı hakkında

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
konu guvenlik miydi?pardon mesajda yazmıyordu da oyle bisey :)

420938_362134453798906_520924857_n.jpg

Weardlegend

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
768
1
33
İstanbul
ben biliyordum bunları ama yararlı.Çünkü çok bilmeyen var her durumda format atanlar v.b . Ben pcyi alalı 3 sene oldu ve ilk günkü gibi çalışmakta.Hiç format atmadım.Kendimce ve sizlerden aldığım bilgilerle bilgisayarımı üst seviyede korudum.Hepinize teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.