format attıktan sonra hangi programlar kurulur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7 Eki 2009
63
0
arkadaşlar ben pc format attım sizce tek tek hangi programları kurmak gerekiyor

lütfen bu konuda yardım ederseniz .

programı tek tek sayabilirsiniz ve linkte verebilirsiniz

elrebelde

Katılımcı Üye
8 Eyl 2008
319
0
kayseri
bana sorarsan kendının sevdıgı ve bilgisayarının kaldıracagı birçok programın installer dosyasını D de sakla ama firefox:Dwinamp:Ddivx player:Dcristal player:Dgom player:Dquick time:D benden bu kadar işim var yine yazarızz:D

tekdost22

Katılımcı Üye
23 Mar 2008
278
0
arkadaşlar ben pc format attım sizce tek tek hangi programları kurmak gerekiyor

lütfen bu konuda yardım ederseniz .

programı tek tek sayabilirsiniz ve linkte verebilirsiniz

kardeşim nekadar acayip bir soru herkezin kullanım amacı farklı ben format attıktan sonra ilk kurduğum program photoshop sana sende kur desem işine yarayacakmı? ne kurman gerektiğini ancak sen bilirsin ha ama mecburi gerekenler dersen ekran kartı anakart ses kartı driverleri olur sonrada flash gibi nette gerekli olan seyler e tabiki birde anti vir olur

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
kardeşim nekadar acayip bir soru herkezin kullanım amacı farklı ben format attıktan sonra ilk kurduğum program photoshop sana sende kur desem işine yarayacakmı? ne kurman gerektiğini ancak sen bilirsin ha ama mecburi gerekenler dersen ekran kartı anakart ses kartı driverleri olur sonrada flash gibi nette gerekli olan seyler e tabiki birde anti vir olur

Arkadaşımız yardım istemiş, neresi acaip bunun ; herkes her şeyi bilecek diye kaide yok ki.

tekdost22

Katılımcı Üye
23 Mar 2008
278
0
Arkadaşımız yardım istemiş, neresi acaip bunun ; herkes her şeyi bilecek diye kaide yok ki.

acayip olan şu formattan sonra hangi programların kurulacağı herkezin kullanım amaçları farklı bak mesela bi arkadas şöyle yazmış( winamp:Ddivx player:Dcristal player:Dgom player:Dquick time:D) belliki bu arkadas film delisi:) e şimdi bunları kurmalı mı 5 farklı medya oynatıcısını ne yapacak ? ha ama ne dedim illa kurulması gerekenleri diyosa diyerekte örnekleri verdim

elrebelde

Katılımcı Üye
8 Eyl 2008
319
0
kayseri
acayip olan şu formattan sonra hangi programların kurulacağı herkezin kullanım amaçları farklı bak mesela bi arkadas şöyle yazmış( winamp:Ddivx player:Dcristal player:Dgom player:Dquick time:D) belliki bu arkadas film delisi:) e şimdi bunları kurmalı mı 5 farklı medya oynatıcısını ne yapacak ? ha ama ne dedim illa kurulması gerekenleri diyosa diyerekte örnekleri verdim

arkadasım mılleti eleştirmek kolay oturdugun yerden de benım söledıgım programlar biliyorsun ki media programları eger media namına istediği eksıklerı olursa onları tavsiye ettım ve dahası gelır tek tek ınceler kendısı ındırır zaten kafası calısıordur o kadar hemen mılletı yada yorum yapanları ne diye eleştıme moduna giriyorsun??biraz yapıcı olalım allah askına lütfen millet

frt002

Kıdemli Üye
3 Eki 2009
2,470
0
turkhackteam
güvenlik programlarını da kur diecem ama sen format atarken istediğini sil istediğini silmeme yöntemi bilmiyormusun?gerçi bende biliyodum ama 1 senedir format atmayınca hatırlamıom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.