Format Hk.

23 Mar 2015
158
0
İyi günler arkadaşlar size bir sorum olucak bendeki format cd ile arkadaşlarıma vs format attım ama kendi bilgisayarıma atmak istedigim zaman biosdan cd okuttuktan sonra setup için tuşa basıp devam edin değilde sol üst köşede - yanıp sönüyor acaba satadan falan mı kaynaklanıyor teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
23 Mar 2015
158
0
Dediğiniz gibi gözden geçirdim konu hakkında da bilginiz için teşekkür ederim masaüstünde format cd sini okuyor fakat dediğim gibi bios ayarlarından okuttuğum zaman açmıyor okumuyor daha doğrusu ilk defa format attığımdan da değil bilgisayardan kaynaklanıyor sanırım - çıkıyor ve öyle kalıyor devam etmek için tuşa basın yazısı falan yok yardım edebilicek arkadaşlar varsa sevinirim.

Necromancy

Katılımcı Üye
9 Şub 2015
713
1
C:\sqlmap
Kaç dakika bekledin o - ekranında cd okuyucudan okuyucuya değişebilir okuma süresi ben sadece flashbellek kullaniyorum format için eğer flashbelleğin varsa flashbelleği boot edip tekrar denemeni önerebilirim :)

23 Mar 2015
158
0
Bir süre bekledim res attı tekrar okumadı MyPikeas arkadaşımın dediği gibi birde biosu güncellemeyi deneyim bakalım bios eski olduğu içinde bu sorun yaşanmış olabilir :)

23 Mar 2015
158
0
Benim için baya yararlı bir program tekrar tekrar format atmaya gerek kalmıyor sanırım format ihtiyacı duymuyorum zaten ama benim sorunum okumaması oldu dediğiniz programı indiricem teşekkür ederim. başka arkadaşlarada yararlı olabilir. :)

MyPikeas

Katılımcı Üye
14 Eki 2014
415
0
İstanbul
Benim için baya yararlı bir program tekrar tekrar format atmaya gerek kalmıyor sanırım format ihtiyacı duymuyorum zaten ama benim sorunum okumaması oldu dediğiniz programı indiricem teşekkür ederim. başka arkadaşlarada yararlı olabilir. :)

En İyisini Yaparsın HDD Veya SSD Varsa Onada Yazık !

İstersen Microsoft Kendi Yaptığı Yazılımı Dene.
Format Atmak Kolaylaşıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.