Format hk.

Artemisa

Üye
23 Tem 2018
199
0
Kadıköy
Merhaba. Win7 olan notebookum u win10 yapmak icin herşeyi hazırladım ve yaptım format atılıyor ve Bu bir kaç dakika sürebilir PC'yi kapatmayın diyor ama 1.5 Saat oldu hala bekliyorum onerileriniz nedir

31 Ağu 2007
119
0
Bekleyin update yapıyor olabilir. Eğer iki üç saat daha sürerse resetleyin ve tekrar deneyin derim.tabi başka çözüm olabilir ama ben bu dedigimi yapardım. Yeterki sadece hard diskin c bölümüne format atinki baska yerdeki bilgileriniz silinmesin

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
Öncelikle normaldir uzun sürmesi ancak sisteminiz aşağıda belirttiğim şekilde değil ise bilgisayırınızda sıkıntılar çıkabilir. Keşke ilk önce sistem özelliklerinizi belirledikten sonra win10 geçseydiniz. Olmadı ilgili bir firmadan destek almanız sizin yararınıza olabilir. Unutmayın sorun win10 olması değil. Win10 olduktan sonra açığa çıkacak sorunlardır.

İşlemci: 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı işlemci veya SoC
RAM: 32-bit için 1 gigabayt (GB) veya 64-bit için 2 GB
Sabit disk alanı: 32-bit işletim sistemi için 16 GB, 64-bit için 20 GB
Ekran kartı: DirectX 9 veya sonrası (WWDM 1.0 sürücüsüyle)
Ekran çözünürlüğü: 1024 x 600

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.