Format Sonrası Oyun'un Kasması

IlkayHD

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
955
0
Selamun Aleykum THT .
2-3 Saat önce bilgisayarıma windows 8.1 format attım ve driverbooster ile driverleri yükledim herşey güncel hiçbir sıkıntı yok fakat Counter Strike 1.6 ya girince oynuyorum bi sıkıntı yok ama oyunu alta alıp birdaha girdiğimde fps 30-40 a düşüyor sebebi ne olabilir lgooglede felan gezinirken gayet herşey normal cpu sorunu felanda yok sadece oyuna girdiğimde fps düşüyor(ekran kartı driverleri felan hepsi güncel.)

Son düzenleme:

WolFox1905

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,226
2
Selamun Aleykum THT .
2-3 Saat önce bilgisayarıma windows 8.1 format attım ve driverbooster ile driverleri yükledim herşey güncel hiçbir sıkıntı yok fakat Counter Strike 1.6 ya girince oynuyorum bi sıkıntı yok ama oyunu alta alıp birdaha girdiğimde fps 30-40 a düşüyor sebebi ne olabilir lgooglede felan gezinirken gayet herşey normal cpu sorunu felanda yok sadece oyuna girdiğimde fps düşüyor(ekran kartı driverleri felan hepsi güncel.)

Öncelikle sunu ögrenmem lazım formattan önce de ayni windows sürümü müydü ?

Alta alıp tekrar girdiginde kasıyorsa bir daha alta al gir belki düzelir ilginc bir sorunmus daha önce duymadım.

WolFox1905

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,226
2
Sana şöyle söyleyeyim 2 yıl önce pcmi win 7 den win 10'a yukselttim. Ozamanlar gta 4 oynuyordum. Win 7 de low ayarda bile kasa kasa oynuyordum cok abartili bir kasma yoktu ama lowun biraz ustune ciksam oynanmiyordu. Sonra win 10 da ayni oyun ayni pc sadece windows surumunu yukselttim gta 4'u medium ayarlarda 0 kasmayla oynamaya basladim. Yani sorun win 8.1 de olabilir. Zaten kimse win 8'i onermiyor yanlis hatirlamiyorsam windowsda kabul etmisti 8'in hatali oldugunu.

IlkayHD

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
955
0
Sana şöyle söyleyeyim 2 yıl önce pcmi win 7 den win 10'a yukselttim. Ozamanlar gta 4 oynuyordum. Win 7 de low ayarda bile kasa kasa oynuyordum cok abartili bir kasma yoktu ama lowun biraz ustune ciksam oynanmiyordu. Sonra win 10 da ayni oyun ayni pc sadece windows surumunu yukselttim gta 4'u medium ayarlarda 0 kasmayla oynamaya basladim. Yani sorun win 8.1 de olabilir. Zaten kimse win 8'i onermiyor yanlis hatirlamiyorsam windowsda kabul etmisti 8'in hatali oldugunu.

Yani win7 mi formatlamalıyım :/

Elvin111

Katılımcı Üye
14 Tem 2015
353
0
oyunun fix i olmali onu yuklersen donmaz kardesim oyle yapmisdi ayrica programda var onu baslatarak program+youtube muzik+screen recorder aciyodu kasmiyodu onceden bunlarin 3un acmak bile olmuyordu

mertkancelik

Uzman üye
27 Nis 2014
1,070
3
Bursa
driverları kurduğuna eminmsin bir kontrol et istersen slimdrivers indir eksik driverları güncelle gamedvr kapat ayrıca o da çok fps kaybettiriyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.