Format Yardım

onur2311

Katılımcı Üye
11 Eki 2012
369
0
Selamın Aleyküm Arkadaşlar

Benim bi laptopum vardı.Laptopu aldığımızda ilk başta orjinal uefili windows 8 di.sonra ben windows 8'i sevmedim windows 7 attım nasıl başardıysam attım.Sonra Lisans yükleyemedim sahte yazılım felan diyordu.Bende yine format atmak istedim atamadım bir türlü çözemedim.Yardımlarınız bekliyorum.

Yorumlarınız Ve Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkürler:RpS_thumbup:

onur2311

Katılımcı Üye
11 Eki 2012
369
0
Windows 7 ultimate 64 bit ben windows 8 işletim sistemliydi ilk aldığımda orjinaldi uefili biostu ben bir şekilde nasıl olduysa dvdyi boot ettim format attım win7 yaptım bu sefer ne denediysem lisans olmadı tabi yine format atayım dedim bu seferde boot etmiyor internette araştırdım baktım yok hiç bir şekilde ne usb ile boot edebiliyorum nede dvd ile hiç olmuyor.Bıos sürümü Phoneix SecureCore Tiano Setup Version: 2.00.06.CA

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.