formattan sonra yine yavaş pc

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaRa HiLaL

Katılımcı Üye
31 Tem 2008
599
0
Ankara
arkadaşlar pc iyice yavaşlamişti format attım fakat pc açılırken çok yavaş chkdck yapıyorum düzeliyor sonra bir kere açıp kapatınca yine aynı problem nedir ben anlamadım :Dacayip kasıyor

Olgnkaan

Yeni üye
16 Nis 2012
10
0
İstanbul
Kardeşim İlk Önce selamun aleyküm demek istiyorum ve konuya dönelim şimdi bilgisayarındaki fan sistemleri tozlanmış olabilir veya bilgisayarın ekran kartında bir sorun yaşana bilir he diyorsanki ben bilgisayarıma güveniyorum benim bilgisayarımın kasasında sorun olamaz diyorsan ozaman SpeedUpMyPc kullanmanı tavsiye ederim bu program bilgisayarındaki yavaşlık noktalarını bulup yok ediyor bu sayede bilgisayarın yavaşlamaktan kurtuluyor ama key lazım keyide çok zor bulunuyor başarılar...

mhmtakfsnmzz

Yeni üye
15 Nis 2012
5
0
konya babalar diyarı :)
Kardeşim İlk Önce selamun aleyküm demek istiyorum ve konuya dönelim şimdi bilgisayarındaki fan sistemleri tozlanmış olabilir veya bilgisayarın ekran kartında bir sorun yaşana bilir he diyorsanki ben bilgisayarıma güveniyorum benim bilgisayarımın kasasında sorun olamaz diyorsan ozaman SpeedUpMyPc kullanmanı tavsiye ederim bu program bilgisayarındaki yavaşlık noktalarını bulup yok ediyor bu sayede bilgisayarın yavaşlamaktan kurtuluyor ama key lazım keyide çok zor bulunuyor başarılar...

kardeşim SpeedUpMyPc kullan demişsinde bu programı kullandıktan sonra pc den bazı öğeleri silerek temizlediği için pcye sıkıntıda veriyor bu program saygılar :)

KaRa HiLaL

Katılımcı Üye
31 Tem 2008
599
0
Ankara
valla bilgisayar 1 yıllık bile değil 4gb ram 1gb ekran kartı gt980 miydi oyle birşeydi 6 çekirdek birde şu speedupmypc kurudum kısmi olarak daha hızlı başlangıca baktım bir sesle alakalı dosya var birde norton fanlarıda geçen temizlemiştim ama bilmiyorum :D

GhostGuard

Katılımcı Üye
15 Şub 2012
322
0
Bilgisayarından başlat > çalıştır > msconfig > enter > başlangıç kısmında ki programları devredışı bırak. Bilgisayar daha hızlı açılır ve CPU yükselir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.