Forum Adına Super Mario Temalı İndex Tasarım Çalışması :)

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,884
925
Eline sağlık çok güzel fakat bulutların arasında anka kuşları dursa ve ağaçların yanında Mario yerine sistemi hacklemeye çalışan hackerlar dursa ve arkada bir yerde cami tarzı bir şey dursa daha hoş olur diye sanıyorum. Aynı zamanda hello admin yerine "basitti" gibi birşey dursa daha etkileyici durur aslında

İyi forumlar

O olmasaydı bu olmasaydı, Mario yerine bilmem kim olsaydı onun yerine şu, bu olmasaydı. Yok efendim arka planda cami olsaydı, Hello admin olmasaydı. Ne kaldı adamin yaptığı işten? 😁
Hepsini sil tamamen başka bir şey yap deseydin bari 😁

Eleştiri yaparken de biraz dikkat etmek gerekiyor diye düşünüyorum 😉

Son düzenleme:

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
961
1,360
O olmasaydı bu olmasaydı, Mario yerine bilmem kim olsaydı onun yerine şu, bu olmasaydı. Yok efendim arka planda cami olsaydı, Hello admin olmasaydı. Ne kaldı adamin yaptığı işten? 😁
Hepsini sil tamamen başka bir şey yap deseydin bari 😁

Eleştiri yaparken de biraz dikkat etmek gerekiyor diye düşünüyorum 😉
Hocam yorumu okuyunca içimdeki düşünceleri susturmak için aklımda şu video canlandı :D

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,428
973
Merhaba

Elinize sağlık hoş bir tasarım olmuş

İyi Forumlar

TyOpi

Yeni üye
1 May 2023
9
1
Bugün can sıkıntısından, Forum ve Siber Güvenlik kulubümüz adına Super Mario oyunundan esinlenerek nostaljik bir index tasarım çalışması yaptım. :) Oyun sonu veya oyunda yenilince ekrana çıkan Game Over yazan ekrana da benziyor gibi :D

İmzalı
7ykj3kq.png

İmzasız
fgzjrz8.png

Eleştirilere açığım, kendimi geliştirmeye çalışıyorum :) Neler değişebilir neler farklı olabilir

( Arka Plan Gif olsa çok daha güzel olurdu ancak muadilini bulamadım malesef )
Elinize sağlık çok güzel olmuş hocam

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
961
1,360
Merhaba

Elinize sağlık hoş bir tasarım olmuş

İyi Forumlar
Eyvallah
Adam eleştiriye açığım dedi neyapayım.
Ben birde arkaplanda cami olan İndex kullanıyorum oyüzden dedim zaten.
Bu forumda eleştiridemi yapmıyalım anlamadımki.
Eyvallah size eleştiri yapmayın diyen yok, ben hani biraz daha modernist indexler olsun diye çıkartmış olduğum bir index çalışmasıydı bu arada yanlış anlaşılmasın cami olursa modern olmaz gibi yerlere çekilmesin, görüntü bazında genel indexler siyah yeşil arka plan kayan yazılar hack biziz cehennemi getirdik en büyük biziz gibi oluyor burada ise ağaç çicek böcek var ve ingilizce olarak siber güvenliğe dikkat çekmek istedik gibi bir metin burada metin değişikliği ve cami koyulması olayı farklı bir boyuta taşıyacaktı ki istediğim zaten öyle yapmamak :) Yanlış anlama dostum Rebelkan hocamın da anlatmak istediği o ( Farklı temalarda da index tasarım çalışmaları yapmayı düşünüyorum :) Onlarda tavsiyelerine uyarım :)
Elinize sağlık çok güzel olmuş hocam
Eyvallah

harlexq

Yeni üye
18 Ara 2022
15
8
Eline sağlık çok iyi olmuş ama logoyu da pixelleştirseydin çok daha iyi olurdu

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,610
426
KATO DAĞI
Bugün can sıkıntısından, Forum ve Siber Güvenlik kulubümüz adına Super Mario oyunundan esinlenerek nostaljik bir index tasarım çalışması yaptım. :) Oyun sonu veya oyunda yenilince ekrana çıkan Game Over yazan ekrana da benziyor gibi :D

İmzalı
7ykj3kq.png

İmzasız
fgzjrz8.png

Eleştirilere açığım, kendimi geliştirmeye çalışıyorum :) Neler değişebilir neler farklı olabilir

ahahah eline koluna sağlık kardeşim çok hoşuma gitti kesinlikle kullanacam

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
961
1,360
Eyvallah
ahahah eline koluna sağlık kardeşim çok hoşuma gitti kesinlikle kullanacam
Forumca sınırlarımızın dışına çıkmamız gerektiği düşüncesindeyim / En hacker benim en ateş en sağlam hack grubu biziz yerine siber güvenlik web zafiyetlerine dikkat çekmek ve bunu kaliteli gov edu web sitelerine atabilmek bizim gelişmiş bir toplum olduğumuzu insanlara gösterecektir ☺️ ( Şahsi fikrim 😀 )
Eyvallah

tkh

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
252
31

İmzalı
7ykj3kq.png

İmzasız
fgzjrz8.png

Kral html halini atıver de bizde üzerinde oynuyup reklamını yapalım

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,460

İmzalı
7ykj3kq.png

İmzasız
fgzjrz8.png

deminden index kodlari ariyorum 😁

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.