Forum çocuk parkına döndü !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

belieber

Yeni üye
11 May 2019
29
0
Buralar eskiden ışıl ışıldı. Çekilişler, yararlı scriptler, yararlı bilgiler.. Yönetici olarak da önüne geleni moderatör yapıyor adminler. 7-8 ay önce eski hesabımda açtığım bir konuda link yok diyip çöpe taşıdılar ama konuda link vardı! Moderatörler her mesajımıza her konumuza dokunuyorlar ! Ya değiştiriyor ya siliyorlar konu altına atılan mesajları.
Asıl önemli diyeceğim şudur ki sosyal medya ile ilgili olan konuları anasayfadan kaldırınca forum epey sıkıcı oldu ! MADEM BURASI HACK FORUMU, SADECE HACK PAYLAŞILIYORSA O ZAMAN GRAFİK TASARIM DA PAYLAŞILMASIN. Adam picsartla fotoğraf yapıyo anasayfada görüyoruz ama sosyal medya konularını anasayfada göremiyoruz. AÇTIĞIM BİR SOSYAL MEDYA KONUSUNU 5 KİŞİ GÖRÜYOR !

Bir diğer ÖNEMLİ KONU ise benim eski üyeliğim forumdan troll nedeniyle (!) tam 2 yıl ban yedi! Başka üyeliklerle kayıt oldum foruma ve üyeliklerimi KABUL ETTİ YÖNETİM. O üyeliklerle yaptığım troll neticesinde eski 2 yıllık Banlı hesabıma sınırsız ban atmışlar ! MADEM SINIRSIZ ATACAKTIN NEDEN 2 YIL ATTIN. ÇELİŞKİLER ÇELİŞKİLER... AYRICA BU ÜYELİKLERİMİ NEDEN KABUL EDİYORSUN Kİ SEN ! FORUMA KAYIT OLAN BİRİ YÖNETİMİN ONAYINDAN GEÇİYOR VE BENİ KABUL ETMEMELERİ GEREKİYOR MULTİ ÜYELİK AÇILDIĞINI GÖRÜNCE AMA ÜYELİĞİMİ KABUL EDİYORLAR VE ÜSTELİK O ÜYELİĞİMLE YAPTIĞIMIN CEZASINI ASIL HESABIM SINIRSIZ BAN YİYEREK ÇEKİYOR ?
Alt tarafı trol yüzünden sınırsız ban atılır mı ya eski hesabımın açılmasını talep ediyorum. Nick sormayın çünkü yöneticiler gayet iyi biliyor kim olduğumu

Son düzenleme:

MemAHaCk

Katılımcı Üye
31 Ocak 2019
499
4
Neptün
Söylediklerinde Şu "Adam picsartla fotoğraf yapıyo anasayfada görüyoruz ama sosyal medya konularını anasayfada göremiyoruz." Bu Çok Doğru Olmuş.

Nigga14

Yeni üye
28 Mar 2019
27
0
İstanbul
Benim de eski bir hesabım vardı Ban yedi eskiden bu kadar çok grafik konusu yoktu sıkılmaya başladım şu grafik konularından iyi yapanlar var grafikerler ama her önüne gelenin de yapmaması lazım konuların 3/1 grafik ile alakalı

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
Dün byzehirx'in konusuna yaşlandın artık bırak bu işleri yazdım sildiler, teşekkür ederim gibi butonu kullanarakta yapılacak bir şey yazsaydım silinmezdi :)

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Hmm demek başka hesap açıp istediğimiz trolü yapabilmeliyiz ve bundan diğer hesaplarımız etkilenmemeli diyorsun.

Güzel taktik hazır üyelikler de açıkken hemen birkaç hesap açıp adminleri trollemeli (!)

Son düzenleme:

K3YL0CK3R

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
594
0
25
Ankara
Bence yaptığınız şey gayet doğru herkes fikirlerini açıkça dile getirmesi lazım, zaten üdy’nin samimi anlamda propaganda içermeden yapılan eleştirilere açık olduğunu daha önceden de gördük bence söylediğin çoğu şey gayet doğru ..

xMit

Uzman üye
13 Mar 2016
1,202
10
Root@xMit:~#
Buralar eskiden ışıl ışıldı. Çekilişler, yararlı scriptler, yararlı bilgiler.. Yönetici olarak da önüne geleni moderatör yapıyor adminler. 7-8 ay önce eski hesabımda açtığım bir konuda link yok diyip çöpe taşıdılar ama konuda link vardı! Moderatörler her mesajımıza her konumuza dokunuyorlar ! Ya değiştiriyor ya siliyorlar konu altına atılan mesajları.
Asıl önemli diyeceğim şudur ki sosyal medya ile ilgili olan konuları anasayfadan kaldırınca forum epey sıkıcı oldu ! MADEM BURASI HACK FORUMU, SADECE HACK PAYLAŞILIYORSA O ZAMAN GRAFİK TASARIM DA PAYLAŞILMASIN. Adam picsartla fotoğraf yapıyo anasayfada görüyoruz ama sosyal medya konularını anasayfada göremiyoruz. AÇTIĞIM BİR SOSYAL MEDYA KONUSUNU 5 KİŞİ GÖRÜYOR !

Bir diğer ÖNEMLİ KONU ise benim eski üyeliğim forumdan troll nedeniyle (!) tam 2 yıl ban yedi! Başka üyeliklerle kayıt oldum foruma ve üyeliklerimi KABUL ETTİ YÖNETİM. O üyeliklerle yaptığım troll neticesinde eski 2 yıllık Banlı hesabıma sınırsız ban atmışlar ! MADEM SINIRSIZ ATACAKTIN NEDEN 2 YIL ATTIN. ÇELİŞKİLER ÇELİŞKİLER... AYRICA BU ÜYELİKLERİMİ NEDEN KABUL EDİYORSUN Kİ SEN ! FORUMA KAYIT OLAN BİRİ YÖNETİMİN ONAYINDAN GEÇİYOR VE BENİ KABUL ETMEMELERİ GEREKİYOR MULTİ ÜYELİK AÇILDIĞINI GÖRÜNCE AMA ÜYELİĞİMİ KABUL EDİYORLAR VE ÜSTELİK O ÜYELİĞİMLE YAPTIĞIMIN CEZASINI ASIL HESABIM SINIRSIZ BAN YİYEREK ÇEKİYOR ?
Alt tarafı trol yüzünden sınırsız ban atılır mı ya eski hesabımın açılmasını talep ediyorum. Nick sormayın çünkü yöneticiler gayet iyi biliyor kim olduğumu

Forum içerisinde faydalı bir çok konu bulunmakta , mesele kişi nereden başlayacağını belirlemeli .

Çekilişler halen yapılmakta daha bir kaç gün öncesine kadar bir çekiliş vardı ondan 3-5 gün öncesine kadarda yine bir çekiliş vardı .

Görevli olan Mod arkadaşlar UDY'nin ortak kararlarını uygulamakla sorumlu kişiler Forum içerisinde hiç bir Mod keyfi bir uygulama yapmamakta .

Hacking olaylarının olmazssa olmazıdır grafik tasarım olayı , hacking konusunun tamamlayıcı bir kolu olarakta görebiliriz grafik tasarımı .

Günlük 100lerce kullanıcı girişi olan bu forumda , bu az trol yapmıs buna ceza vermeyelim bu çok trol yapmış siteden uzaklastıralım degerlendirilmesinin yapılması çok zor ,

Turkhackteam çok köklü alt yapıya sahip bir platformdur , eğer ki göze batacak derecede bir trol olayı varsa buna kesinlikle müsama gösterilmez ki ilk basta uyarı alırsınız direk olarak istisnai durumlarda kimse anında siteden uzaklaştırılmaz .

Kendi kızgınlklarınızı içinizde kurdugunuz senaryolardan yola çıkarak yolunda giden olayları bir sinirle bu denli eleştirel bir yorum kullanmanız doğru değil .

Daha makul yollar ile derdinizi yönetimle konusabilir mantık cercevesinde konustugunuz taktirde bütün yönetimde ki insanlar sizleri dinleyecektir .

XSPEEDX

Uzman üye
22 Haz 2015
1,037
1
TSK
Bunlar sadece kendi konularını onaylayıp, yararsız ne kadar post varsa genelde hep rütbeliler atıyor.
Tabi hepsi için değil genel olarak. Evet eskisi gibi değil ama sadece bu forum değil, hiç bir şey. O yüzden çokta takmamak lazım. Sen şuan ne görüyorsun bu forumda derseniz , benim düşüncem; sadece rütbesi elinden alınmasın diye boş cevap postları ile sayfayı kirleten bir moderatör topluluğu görüyorum. 3/2 bu şekilde. Eskiden her foruma girdiğinde en az bir şey öğreniyordun, Şuan instagram gereksiz konulardan giresi gelmiyor insanın.

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
oXGPrk.png

Üsteki bıraktığım ekran görüntüsündeki işlemi uygularsanız tüm kategorilerdeki konular ana sayfanızda gözükecektir.

Son düzenleme:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhaba, çekiliş konuları top15'de kaldırıldı, nedeniyse hack forumunda top15'de o içerikteki konuların olması gerekirken Instagram çekiliş vb. konular vardı, şu an hala çekiliş yapabilirsiniz ancak Instagram ile alakalı tüm çekilişler yasaktır.

Script olayında ise hala paylaşımlar yapılıyor, Script & Templates bölümünü takip edebilirsiniz, aynı zamanda top15'de de gözükmektedir. Yararlı bilgiden kastınızı anlamadım ama aynı şekilde yine konu paylaşımları devam etmektedir.

Forumda her timin kendine has işleyişi vardır, örnek vermek gerekirse moderasyon ekibine alındığınız zaman asistan olarak başlarsınız ve size bir takım görevler verilir, görevlerdeki başarınıza göre moderatör olarak terfi edersiniz, emin olun moderatör olana kadar da işleyişi kavramış olursunuz. Moderatör arkadaşlar da buna istinaden konularda düzenleme-kaldırma yapıyor. Bazı sıra hatalar olabiliyor tek tük, o zaman da modlara pm atarsanız yardımcı olurlar.

Grafik Tasarım, her şeyden önce o sanatı icra eden bir tim var ve oradaki arkadaşlar harıl harıl çalışıyor, sizin "GRAFİK TASARIM DA PAYLAŞILMASIN" söyleminiz onların ve üyelerin emeklerini haliyle çöpe atmak, karalamak olur. Kimse profesyonel olarak başlamıyor bu işe, kurallara uygunsa bir grafik konusu o bölümde kalır, yoksa çöpe alınmamaktadır. Grafik tasarım konularında çok fazla post kasılıyor dendiği için de oradaki bütün her şey mod onaylıdır, yani moderatörler onaylamadan foruma sunulmaz.

Troll, bir hack ve güvenlik platformu için oldukça absürt bir davranış. THT, ciddi bir platformdur, troll için ayıracağınız vakti kendinizi geliştirmek için harcayabilirsiniz ki bu sizin için daha faydalı olacaktır. Hesabınız direkt olarak banlanmaz, THT'nin banlama kıstasları vardır, onlara göre işlem yapılır. Demek ki sizi cezalandıran yönetici bu troll olayını abarttığınız için uzaklaştırmış.

Banlama Kıstaslarımız: https://www.turkhackteam.org/mutlaka-okunmasi-gerekenler/1188664-banlama-kistaslarimiz.html

Tekrardan hatırlatmak isterim ki THT, ciddi bir platformdur.

// Son bir hatırlatmada bulunayım, ceza alan hesaplar için 'AF' sistemini kullanabilirsiniz.

https://www.turkhackteam.org/forum-...astirilan-kullanicilar-icin-af-basvurusu.html

Son düzenleme:

belieber

Yeni üye
11 May 2019
29
0
Teşekkür ederim bilmiyordum. Ben herkesin üyeliğini ana babası onaylıyor sanıyordum sağolun aydınlattınız.
Hmm demek başka hesap açıp istediğimiz trolü yapabilmeliyiz ve bundan diğer hesaplarımız etkilenmemeli diyorsun.

Kanki başka hesap açamayız ki işte ? Ayrıca daha 3-4 ay önce şu hesabı çalsana şu hesabı çalsana diye peşimde pervaneydin noldu sana, neyse susuyorum :D

Bunlar sadece kendi konularını onaylayıp, yararsız ne kadar post varsa genelde hep rütbeliler atıyor.
Tabi hepsi için değil genel olarak. Evet eskisi gibi değil ama sadece bu forum değil, hiç bir şey. O yüzden çokta takmamak lazım. Sen şuan ne görüyorsun bu forumda derseniz , benim düşüncem; sadece rütbesi elinden alınmasın diye boş cevap postları ile sayfayı kirleten bir moderatör topluluğu görüyorum. 3/2 bu şekilde. Eskiden her foruma girdiğinde en az bir şey öğreniyordun, Şuan instagram gereksiz konulardan giresi gelmiyor insanın.
Kesinlikle hocam. Aslında demek istediğim şu,ben de zamanında yönetimde görev aldım. Adminler moderatörlere belirli bir günlük post silme gibi (gibi dedim çünkü tam olarak böyle değil örnek verdim) görevler tanıyorlar. Admin adama günde 50 post sileceksin diyince adam ne yapsın her postu cevabı siliyor silecek şey bulamayınca
LDbQ61.png

Tüm kategorilerdeki konular ana sayfanızda gözükecektir.

Hocam bunu ben yaparım da 1 milyon üye yapacak mı :D

MemAHaCk

Katılımcı Üye
31 Ocak 2019
499
4
Neptün
Forumda Herkes Rütbe Ve Teşekkür Derdine Düşmüş Ben Kayıt Olmadan Öncede Forumu Takip Ediyordum Sıklıkla, Ama Sadece Bilgi Öğrenmek İçin Ama Şimdi Her Şey Var Bende Grafik Tasarım İle Uğraşıyorum Amatörce Fakat Haftada 1,2 Tasarım Paylaşıyorum Adam Günde 4,5 Tane Uğraşılmamış Tasarım Paylaşıyor, Belli Bir Rütbeye Gelen Mod. Olma Olasılığı Daha Artıyor. Yani Durum Bundan İbaret Forum Bana Birçok Şey Kattı Ben Yediğim Kaba Tükürmem Sadece Gereksiz Yetki Kullanımının Önüne Geçilmesi Lazım Diye Düşünüyorum.

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29

Kanki başka hesap açamayız ki işte ? Ayrıca daha 3-4 ay önce şu hesabı çalsana şu hesabı çalsana diye peşimde pervaneydin noldu sana, neyse susuyorum :D

Ooo yavaştan iftira atmalar da başladı üstelik daha önceden konuşmadığın birine. Kolay gelsin size. Benimle aranızdaki samimiyete ve söylediklerinize dikkat edin. Daha 1 aylık üye bile değilsin. 3-4 ayın muhabbetini yapıyorsun. Yazık gerçekten

Son düzenleme:

VaTanSevDalısı2

Katılımcı Üye
22 Ocak 2019
577
9
İstanbul
Forumda Herkes Rütbe Ve Teşekkür Derdine Düşmüş Ben Kayıt Olmadan Öncede Forumu Takip Ediyordum Sıklıkla, Ama Sadece Bilgi Öğrenmek İçin Ama Şimdi Her Şey Var Bende Grafik Tasarım İle Uğraşıyorum Amatörce Fakat Haftada 1,2 Tasarım Paylaşıyorum Adam Günde 4,5 Tane Uğraşılmamış Tasarım Paylaşıyor, Belli Bir Rütbeye Gelen Mod. Olma Olasılığı Daha Artıyor. Yani Durum Bundan İbaret Forum Bana Birçok Şey Kattı Ben Yediğim Kaba Tükürmem Sadece Gereksiz Yetki Kullanımının Önüne Geçilmesi Lazım Diye Düşünüyorum.

Gerçekten haklı bir düşünce grafik tasarım çok önemli ama son zamanlarda çok yapılmaya başlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.