forum için önemli

solarisis

Üye
19 Eki 2013
247
0
tht yılların forumu ama kafadan sallama mail adresleriyle anında üyelik yapılabiliyor. mail aktivisyonu yapılırsa forumu kirletmek için üye olanların önüne büyük oranda geçilir. pm olsun özel mesaj yani veya duvara mesaj olsun nerdeyse artık bütün forumlarda azami 20 mesajının olması şart koşuluyor bence buda düşünülüp yapılırsa daha iyi olur. bu siyah tema bir çok kez değişti üyelerin ısrarıyla tekrar bu tema kullanılmaya başlandı vallaha beğenen beğenir kardeşim ama bu tema harbiden demode oldu biraz değişiklik olsa iyi olur. tema değişirde üyeler den ses çıkarsada bu kardeşim der çıkılır. msn gitti millet skypeye nasıl alıştı omesele anladınız yani. yeni üye ve ilk mesajım umarım faydalı olur. Bir şey daha eklemek istiyorum , bir konuyu kim o anda okuyorsa o konunun altında o konuyu okuyanların kullanıcı adları görünse. bu saydıklarım olması gerekenler zaten ama takdir yönetimin.

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
tht yılların forumu ama kafadan sallama mail adresleriyle anında üyelik yapılabiliyor. mail aktivisyonu yapılırsa forumu kirletmek için üye olanların önüne büyük oranda geçilir. pm olsun özel mesaj yani veya duvara mesaj olsun nerdeyse artık bütün forumlarda azami 20 mesajının olması şart koşuluyor bence buda düşünülüp yapılırsa daha iyi olur. bu siyah tema bir çok kez değişti üyelerin ısrarıyla tekrar bu tema kullanılmaya başlandı vallaha beğenen beğenir kardeşim ama bu tema harbiden demode oldu biraz değişiklik olsa iyi olur. tema değişirde üyeler den ses çıkarsada bu kardeşim der çıkılır. msn gitti millet skypeye nasıl alıştı omesele anladınız yani. yeni üye ve ilk mesajım umarım faydalı olur. Bir şey daha eklemek istiyorum , bir konuyu kim o anda okuyorsa o konunun altında o konuyu okuyanların kullanıcı adları görünse. bu saydıklarım olması gerekenler zaten ama takdir yönetimin.

babacanım:) yeni üye ve ilk mesajına göre maşallah baya bir şeyler biliyorsun haklı oldugun yönlerde var haksız oldugun yönlerde babacanım ama fikirlerine ve yorumuna saygı duyuyoum saygılar sevgiler babacanım iyi forumlar dilerim:)

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
Ilk maıl aktıvasyon olayına katılıyorum cok yerınde ve yararlı olur.hem bızler acısından hemde senın dedıgın gıbı forum kırlenımı acısından ama 20 mesaj olayı gereksız bu dıger konuyu yonetıme teklıf edecegım tesekkurler

solarisis

Üye
19 Eki 2013
247
0
yıllardır internet kullanıcısıyım. bana göre bu yazdıklarım forum adına olmazsa olmazlardır. tabiki yönetimin takdiri ne ise odur. Bende nacizane bilgilerimi paylaşmak istedim. İlk olarak forum da, bana göre eksiklikleri dile getirdim. Zamanla tecrübeli olduğum konulardada üyelere elimden geldiğince yardımlarda, paylaşımlarda bulunacağım.

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
yıllardır internet kullanıcısıyım. bana göre bu yazdıklarım forum adına olmazsa olmazlardır. tabiki yönetimin takdiri ne ise odur. Bende nacizane bilgilerimi paylaşmak istedim. İlk olarak forum da, bana göre eksiklikleri dile getirdim. Zamanla tecrübeli olduğum konulardada üyelere elimden geldiğince yardımlarda, paylaşımlarda bulunacağım.

Sagol beklerız paylaşımlarını forum teması falan degıstırıldı zamanında bunların hepsı yapıldı ama uyeler olsun bızler olsun bu temadan vazgecemedık kımse begenmedı yenı temaları sadece dusuncelerınden aktıvasyon olayı olmazsa olmazlar arasına gırebılır dıgerlerı gereksız dedıgım gıbı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.