Forum İçin Öneri!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IIHDIISüvariII

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
344
1
MARS
Uzun Zamandır Düşündüğüm Bir Konu Var Sizce Nasıl Olur?

Forumda Canlı Sohbet Yeri Olsa Sizce Güzel Olmaz mı? Hem Birbirimize Yardım Ederiz Hem de Sohbet Muabbet Olur!

IIHDIISüvariII

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
344
1
MARS
Bence Güzel Olur!

Forumda ki insanların görüşleri alınsa evet hayır diye şık koyarlarsa adaletli bir seçim olmaz mı?

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
18 yılda 1800 defa düşünüldü ama olmaz. Canlı chat koyulursa forumculugun ne anlamı kalacak?

IIHDIISüvariII

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
344
1
MARS
Şöyle Mesela Birinin Yardıma İhtiyacı var konu açıp insanlar ona cevap verene kadar chat de yazsa daha iyi olmaz mı? mesela bu saat de muhabbetler güzel olur

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Anlık cevaplar verildiği vakit zaten canlı bir sohbet ortamı oluşmaktadır :) bunun için ekstra zahmete, uğraşa, altyapıya gerek yoktur

IIHDIISüvariII

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
344
1
MARS
Herşeyin Farkındayım Fakat Mesela Ben Bir Konu Açtım Arkasından 10 kişi açınca konu çöp oluyor gidiyor

O Yüzden Dedim Yoksa Bizde Biliyoruz Yardım Konusunu!!

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Herşeyin Farkındayım Fakat Mesela Ben Bir Konu Açtım Arkasından 10 kişi açınca konu çöp oluyor gidiyor

O Yüzden Dedim Yoksa Bizde Biliyoruz Yardım Konusunu!!

Konunuzu belirli bir süre ilgi görmediği müddet güncelleyebilirsiniz. İhtiyacen konuyu güncellediğiniz vakit top list'te bilirkişi arkadaşların gözü önünde listelenecektir...

IIHDIISüvariII

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
344
1
MARS
Dostum canlı sohbet mümkün zaten sizin için açılmış bir alan var buyrun bakınız.
https://www.turkhackteam.org/off-topic/1892588-forum-genel-sohbet.html

Yardım Merkezi ne iş yapıyor ?

Konunuzu belirli bir süre ilgi görmediği müddet güncelleyebilirsiniz. İhtiyacen konuyu güncellediğiniz vakit top list'te bilirkişi arkadaşların gözü önünde listelenecektir...

Peki Komutanım Bahsettiğim Konu Mantıklı Değil mi?

Kloys

Üye
2 Nis 2020
124
0
Yapılabilecek birsey olsa 18 yılda yapılmazmıydı sanıyorsun aslında güzel olabilirdi ama çok uğraş gerektirir ve forumculuk biter o zaman bunun yerine direk sosyal medya uygulaması yapılsın.

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Merhabalar,

canlı sohbet olduktan sonra bölümlerin ne anlamı kalacak. Bu sohbet hiç mi temizlenmeyecek? Temizlenirse oradaki konuya yardımcı olan mesajlar gidecek yani boş bir yer olacak. Gerekli olduğunu düşünmemekteyim.

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,702
571
forumun daha diğer kategorileriyle başa çıkamıyorlar canlı sohbeti ayakta nasıl tutacaklar

AROCKS

Katılımcı Üye
26 Mar 2018
945
59
%appdata% ~ Crypted '
Emektar bir üye olumsuz yanıtladığı için çoğu arkadaş bilgin gözükmek için onun arkasında gitmiş.Canlı sohbet zamanında vardı gayet de güzel işliyordu ama çok açık olduğu için yönetim tarafından tercih edilmiyordu,Canlı Sohbetin forumculuğu bitireceği mantığı da çok saçma yabancı forumlara bakarsanız istisnasız hepsinde canlı sohbet olduğunu göreceksiniz.

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Emektar bir üye olumsuz yanıtladığı için çoğu arkadaş bilgin gözükmek için onun arkasında gitmiş.Canlı sohbet zamanında vardı gayet de güzel işliyordu ama çok açık olduğu için yönetim tarafından tercih edilmiyordu,Canlı Sohbetin forumculuğu bitireceği mantığı da çok saçma yabancı forumlara bakarsanız istisnasız hepsinde canlı sohbet olduğunu göreceksiniz.

Emektar üye zaten daha öncesini biliyor o yüzden şahsınca yorumunu atıyor, forumculuğun bitme muhabbeti şuna bağlı hatta konuyu açan üye diyor ki yardım merkezine konu açmaktansa sohbete yazarım daha hızlı cevap alırım, bu açılacak konu sayısını düşürür, google arama sonuçlarını düşürür bunlar hit düşmesine sebep olur. Zor değil biraz mantık

AROCKS

Katılımcı Üye
26 Mar 2018
945
59
%appdata% ~ Crypted '
Emektar üye zaten daha öncesini biliyor o yüzden şahsınca yorumunu atıyor, forumculuğun bitme muhabbeti şuna bağlı hatta konuyu açan üye diyor ki yardım merkezine konu açmaktansa sohbete yazarım daha hızlı cevap alırım, bu açılacak konu sayısını düşürür, google arama sonuçlarını düşürür bunlar hit düşmesine sebep olur. Zor değil biraz mantık

Bu üye sadece kendi fikrini belirtiyor.Herkes canlı sohbete gelip soru soracak değil ya? Ne olursa olsun THT hiti düşecek bir site değil format atma konusuyla bile git çekecek bir site ufak tefek yenilikler git düşürmeye yönelik değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.