Forumda Beni seven yada Tanıyan Arkadaşlarımız varmı ? //Heckirbey

Heckirbey

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
317
0
Dünya
Hepinize Merhaba Sayın THT üyeleri yaklaşık 3 veya 4 aydan beri THT üyesiyim gerçekten buraya üye olmak çok güzel bir duygu bir sürü tanımadığım Türkiye 'nin 4 bir yanından insanlar burada daha önce hiç tanımadığım biriyle aynı forumdayim bu çok güzel bir duygu. THT ye uye olmaktan gurur duyuyorum

Evet Arkadaşlar lütfen yanlış anlamayın benim bu konuyu açma sebebim yeni insanlarla tanışmak onları arkadaş olarak eklemek benim konularimin daha fazla görüntüleme alma gibi amacım yok zaten konum çok goruntulense değişecek birşey yok ünlü olmuyorum sadece size yararlı şeyler sunmak istiyorum

Arkadaşlar dediğim gibi forumda beni tanıyan arkadaş olmak isteyen arkadaşlarımız varsa çok memnun olurum eğer olmak isteyen varsa öm atabilir yada bu konunun altına yazabilirsiniz

Dediğim gibi amacım reklam değıl sadece sizle tanışıp kaynaşmak arkadaş olmak beni daha iyi tanıyın diye alt kısma bütün konularımı bırakıyorum. Bidahaki konumda görüşmek üzere Allah ' a Emanet olun :)

https://www.turkhackteam.org/search.php?searchid=11376413

THT Adminlerine, Üyelerine ve bütün Yönetim ekibine Saygılarımla...

thtson2.png

HECKİRBEY

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
Hocam burada hepimiz konussak da konusmasak da arkadasiz zaten. Cabuk senkronize olan bir formuz tanimadigin adama samimi bir mesaj at o da ayni sekilde donus yapar sana kaynasma sureci kisadir. (Istisnalar kaideyi bozmaz.)

Heckirbey

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
317
0
Dünya
Hocam burada hepimiz konussak da konusmasak da arkadasiz zaten. Cabuk senkronize olan bir formuz tanimadigin adama samimi bir mesaj at o da ayni sekilde donus yapar sana kaynasma sureci kisadir. (Istisnalar kaideyi bozmaz.)
Hocam oyle de ışte tanışmak istedim
Konu post kasımına açık olduğu için ihbar edilebilir.
Hocam konuda belirttim reklam değil amacım diye

Sjsjsjsjs

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.