Forumda ki köşede kıyıda kalmış, emek verilmiş makaleleri birleştireceğim.

DayDreams

Katılımcı Üye
3 May 2014
619
1
İzmir
Evet beyler forumda nadiren de olsa emek verilmiş, içinde gerçek ve realist bilgisayar bilimi ile ilgili makaleler bulunan. ama ne yazık ki gerekli ilgiyi görememiş bütün konuları bir araya toplayan bir konu hazırlıyorum. umarım herkese faydalı olur. veya bu hazırladığım şeyde diğer konular gibi arada kaynar gider.

RedWaltz

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,181
2
Berlin
forumda her konuya emek veriliyor ve bende bazen tasarımlarıma 2-3 saat ayırırken 10 dakikada iniyor ozaman bende isyan edeyim zaten forumun işleyiş tarzı bu.

DayDreams

Katılımcı Üye
3 May 2014
619
1
İzmir
forumda her konuya emek veriliyor ve bende bazen tasarımlarıma 2-3 saat ayırırken 10 dakikada iniyor ozaman bende isyan edeyim zaten forumun işleyiş tarzı bu.

Konu isyan değil, tasarım konularının 10 dakikada inmesi kadar doğal bir şey yok şu forumda. Neyse tartışma başlatmak istemiyorum. isyan ettiğimde yok. ben değer verilmeyen kaliteli madenleri gün yüzüne çıkartmaktan başka bir şey yapmıyorum şuan. Yaklaşık bir haftadır Her alt forumdan en değerli konuları seçip ekliyorum. büyük bir tht arşivi gibi bir şey.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.