Forumdan Kareler

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
16
837
Semerkant
Galeriyi temizlerken bulduğum görsel. :eek:isbende 2020.03.02'ye ait.

Masum.

r9fuiov.png

'Creative

Kıdemli Üye
16 Mar 2017
3,246
92

@RichardJackson İlk olarak dc üzerinde 57.Alay diye bi grubu vardı Tht nin Anka ekibinin alt yapılanmasıydı o zaman karşılaştık ama daha ilk günden sana kanım kaynamıştı farklı ülkelerde olsak bile sanki kardeş gibiydik yaklaşık 3 yıldır beraberiz bir gün bile seni sormadan geçmedim geçmemde kaç gece beraber sabahladık kaç gece birlikte hüzünlendik bi cigara yaktık, farklı ülkede olsan bile yine de aynı hisleri paylaştık eski sevgililerimize beraber sövdük beraber eğlenip geçtik. Ben Babamı kaybettiğimde ilk yazanlardan biri sendin her zaman birbirimizi düşündük beraber nice senelere kardeşim umarım bu hep böyle gider senin yerin bende her zaman başka seni hiç birş ey için değişmedim bugüne kadar değişmemde bugüne kadar gerek forumda gerek gerçek hayatta her zaman birbirimizin yanındaydık bu hepte böyle gidecek beraber nice senelere..
Birazda eski hatıralarımızın fotoğraflarını koyayım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.