Forumdan mesaj atıp yardım karşılığı ücret talebi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efeeray123

Üye
14 Mar 2013
70
0
bir kaç gün öncesinde yeni yaşamaya başladığım port problemi için konu açmıştım, bir arkadaş özel mesajdan ulaşıp yardımcı olayım demişti, kendisine mail attığımda ücret talep ediyor, forum dışından ulaşıp ücret karşılığı hizmet vermek serbest mi arkadaşlar, bilmediğim için soruyorum.

https://prnt.sc/r1dg9w

Son düzenleme:

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,747
20
407
Kainat
Forum kurallarınca serbest değildir. Bu tür kişileri "İhbar Butonu" ile ihbar edebilirsiniz

Not: Mesaj içeriğine baktığımda RAT ile ilgili bir destek talebinde bulunmuşsunuz. Bu tür konu ile alakalı formumuzda birden fazla konu bulunmaktadır. Konuları okuyup kendinizde yapabilirsiniz. Anlamadığınız yerlerde konu sahibine veya mesaj kısmından anlamadığınız yeri yazabilirsiniz.

Son düzenleme:

efeeray123

Üye
14 Mar 2013
70
0
Teşekkür ederim kontrol edicem şimdi. İhbar ettim zaten, umarım gereken yapılır. İyi forumlar :)

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
1 ay sure ile ticari faaliyet gerçekleştirdiği için uzaklaştırma alacak. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.