Forumun Asosyali Geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onur0741

Yeni üye
23 Tem 2012
47
0
Anlatıcak kimsem olmadığı için yazmayı seviyorum internette.

Büyük bir iftiraya uğradım olay böyl başladı daha sonra kendimi haklı çıkaramayacağımı anladım ve kabuğuma çekildim ve okulu bıraktım. Çevremde arkadasım kalmadı ailem durumuma üzüldü psikyatirste ***üürdü, o da antidepresan verdi sabahları 600mg akşamlar 1050mg olarak 3ayrı ilaç içiyorum. Yaklaşık 1 yıldır evden sadece markete çıkıyorum, ne dedemlere ne dayımlara hiç kimseye gitmek istemiyorum. Doğrusu ben artık yaşamak istemiyorum bilgisayarla haşır neşir sayılırım hepinize iyi hackler iyi forumlar

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
durumuna üzüldüm kardeşim ama beterin beteri var haline şükret bi kız arkadaş edinmeye bak ama gönülden ;)

saklanbac

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
2,091
0
kardeşim bende arasi sira öyle oluyorum duygusal biriyim umarum burda düzelirsin

seyfolik

Üye
30 Tem 2012
199
2
Aramıza Hoşgeldin Kardeşim inşALLAH en yakın zamanda düzelirsin

Anadolu’da Kesintisiz 1000 Sene Yaşayan Bir Tek Millet Vardır, O’da Asil Türk Milletidir..
İnanın ve İman Edin Gelecek 1000 Senede Bu Coğrafyadayız..!

FromSky

Uzman üye
14 Eyl 2011
1,385
3
34
TÜRKİYE
Öncelikle söylemelyimki durumunun düzelmesi için belli bir süre pc den uzaklasıp dısarıya çıkmalısın o ilaçlarıda bırakmaya çalıs biraz kendi zorla emin ol düzeleceksin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.