Forumun en rezil kişisi, Joymak !

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Ufak bi mesele vardı da.. Jagged ve Joymak isimli şahısların sizleri kandırma girişimleri sırasında karşı çıkınca beni rezil edecek bir kanıt yayınlayacaklardı sözde.. Jaggedin konusu silindi, Joymaka da son mesajımı geçen gün yazdım, aşağıdadır; ve ardından yine beni rezil edeceğini söyledi bekleyedurduk da yine fos çıktı ve neticede konusu silindi. Demiştim, kanıtlarsa kendim konu açar kendimi rezil ederim diye lakin kanıt gelmeyince bu konuyu açma gereği duydum, joymak okuyana kadar duruversin sonrasında silebilirsiniz. Hatta kilitleyin yorum dahi gelmesin problem değil fakat joymak bi okusun da rezillik nasıl olur görsün. Selametle..

Eski meseleden ufak bir kesit;

Eline sağlık Joymak, her 6 saatte bir yada 12 saatte bir sadece adnow websites kısmından kayıt atarmısın.
Bu bir kaç saat içinde işe yarıyor göründüğü gibi ancak ban yiyip yemeyeceğini merak ediyorum.
Adnow websites kısmından her site için ayrı ayrı kaç$ olduğunu görmek istiyorum.

Yazdım ama görmedin sanırım :) Demiştim, 6 veya 12 saatte bir adnowa giriş yapıp paranın gelişimini kayıt alırmısın diye. Yani aynı hesapta max ne kazanabilirsin onu görmek için ve tabi birde ban yedin mi yemedin mi onun için :/

:) Joymak.. Jagged THT yi trollerken karşı çıktım, ona destek oldun.
Modlara yazdım, açıkladım, önce sabitten kaldırıldı, sonra silindi ve en son banlandı.. Kimsenin insanları kandırıp umutlandırıp emek harcatıp ortada kalmasına müsaade etmem.
Şimdi sana gelelim, Jaggedin konusunda ona destek çıkıp ss atarım video atarım vs diyip bazıları rezil olacak dedin, oradan cevap yazdım ama görmezden geldin.. Burada yeni konu açıp video koydun ben -senin deyiminle- rezil olmam gerekirken(!) halen buradayım ve senden kanıt bekliyorum.
Çünkü SÖZÜNÜN ARKASINDA DURAMADIN.
Yine yazdım ve yine cevap veremedin, tekrar yazdım ve yine yine cevap veremedin; Son defa yazıyorum..

Merak etme ya kanıt alırım rezil olurum, ya kanıtlayamaz rezil olursun, yöneticiler sahtekarlığa müsaade etmeyip gerekeni yapacaktır şüphem yok ama inan ben senden bekliyorum.

Hazırladığın videoda -adnow onay beklememek için- daha önce onaylanan bi hesaba giriş yaptın mevcut bakiyesi video göründüğü üzere 1.3$ idi. Ama o sırada -sözüm ona bu kanıt videosuydu- herhangi bir gelir artışı olmadı. Ama ss ler ekledin konuya ve 24$ falan vardı..

Şimdi soruyorum;

1- O ss ler gerçekten bir günde ve videoda anlattığın şekilde yapılarak mı oldu.
2- Her gün 24 $ kazanıyormusun.
3- Kazanıyorsan neden haşen KANITLAYAMADIN !

Bak dostum bi iş yapacaksan adam gibi yapacaksın. Eğer halen iddian sürüyorsa sana birkaç önerim var;
1- Bilgisayarı aç ve birgün boyunca -yada 24$ kazanana kadar- kayıt al.
2- Ardından ban yemediğini ispatlamak için günaşırı -aynı hesabın- adnow kaydını video kayıt al.
3- Paypal vs ödeme aldığını yine video olarak kayıt al.

Bunları yap, ben konu açar kendimi rezil ederim sen yorulma. Ama yapmadığın sürece "Günde 24$ Kasma" ve "Kanıt ile rezil etme" iddiaların ASILSIZ olarak kalacaktır bunu bil.

Son olarak; o kadar uğraşamam video kayıt alamam falan diyorsan çok güzel bi önerim daha var, bak dostum biz hemşeriyiz. Sen Adıyaman'lısın Ben Kahta'lıyım. Elektrik masrafın, video upload işlemlerin falan hepsi benden. Sen yeterki kanıtla, Sana 24$ da benden. Selametle..

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Kapanmış bitmiş bir olay hiç gerek yoktu böyle bir şeye.
Zaten artık Network Kategorisinde daha sıkı kurallar uyguluyoruz, şahsi menfaatçilere yer ypk.

KeNair

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,571
0
Herkesi kandırdılar 220 sayfalık post olmuştu ve bu sayfaların içinde adam gibi bir tek kanıt yoktu .
Bana da aynı şeyi söylediler yarın SS atacam deyip kandırdılar .
Yazdıkların için Ellerine Sağlık

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0

Herkesi kandırdılar 220 sayfalık post olmuştu ve bu sayfaların içinde adam gibi bir tek kanıt yoktu .
Bana da aynı şeyi söylediler yarın SS atacam deyip kandırdılar .
Yazdıkların için Ellerine Sağlık

Takip etmek, konuşturmamak lazım. Ellerine sağlık.

Teşekkür & rica ederim arkadaşlar

Kapanmış bitmiş bir olay hiç gerek yoktu böyle bir şeye.
Zaten artık Network Kategorisinde daha sıkı kurallar uyguluyoruz, şahsi menfaatçilere yer ypk.

Forum için kapandı ama benle joymak arasındaki mesele kapanmadı da kapatalım istedim :) Okuduğundan emin olunca kilitleyebilirsin uzatmaya gerek yok tutar yine ss atacam falan der :p

Kahta02

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
323
0
Ayip kardesim sanada helal olsun sonunu okumadim ama

Son kısımlar önceki meselenin atışmasıydı, konu silindiği için Joymakın kıvırmalarını alamadım tabi :)

Nerede oluyor bu olay ben neden görmedim :D

Geçenlerde günde 100 $ kazanma, 24$ kazanma diye konular açıldı, bir günde yüzlerce sayfa oldu yığınla post atıldı millet baya uğraştı ama yalandan ibaretti yani tabi onlara karşı çıktım sm işlemedi kanıt sağlayamadılar sonra konuları silindiği için göremediniz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.