Fransadaki saldırı hakkındaki düşünceleriniz ?

XxSezarxX

Üye
28 Ocak 2015
95
0
Selâmün aleyküm arkadaşlar. Fransadaki terör saldırısı hakkındaki düşünceleriniz nedir ?
Benim düşüncem Fransa hükümeti bu saldırıyı hakketti ancak ölen insanlar için üzülüyorum.

Lütfen konu altında tartışma çıkarmayın.

ahmetk128

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,287
0
Ötüken
Kaç kez yazdım bilmiyorum ama
Ölenler içinde avrupa içinde hükümet içinde 1 gram üzülmedim aksine mutluyum düşman sayımız azalıyor
Terörü besleyen bir ülke için müstahak

TTRTAHIR

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
500
0
Selâmün aleyküm arkadaşlar. Fransadaki terör saldırısı hakkındaki düşünceleriniz nedir ?
Benim düşüncem Fransa hükümeti bu saldırıyı hakketti ancak ölen insanlar için üzülüyorum.

Lütfen konu altında tartışma çıkarmayın.

Aleykum selam,
Hak etti derken 80 masum insanin bunu hak ettigini mi dusunuyorsun ?

Skandal07

Katılımcı Üye
22 Eki 2014
496
0
Alanya
Gram Üzülmedim
Bir TÜRK TÜRK olmayana Üzülmez Benim Düşüncem Böyle İçlerinde TÜRK ve MÜSLÜMAN varsa ALLAH rahmet Eylesin Mekanı Cennet Olsun Bu Saldırıyı Sonuna Kadar Hakkettiler pkk Bayragı açarsan Sonucu Böyle Olur
dbgD9n.jpg

1dOBR5.jpg

Bunlaramı Üzülcez

BordoBereliHack34

Kıdemli Üye
12 Şub 2016
3,141
0
-
Aleykum selam,
Hak etti derken 80 masum insanin bunu hak ettigini mi dusunuyorsun ?

Kardeşim sen fransanın kaç senedir arap ulkelerindeki müslümanlara çekdirdiklerini bilmiyorsun sanırım.Sömürüyor yer altı kaynaklarını zorla alıyor .. 500 milyar dolar

Alıntı
@Fransa 1958 yılına kadar sömürdüğü Afrika ülkelerini, bağımsızlıklarını kazandıktan sonra da sömürmeye devam etmiş. Fransa'nın bu ülkelerden 'koloni vergisi' adı altında, her yıl yüklü miktarda para aldığı belirtiliyor. Fransa'nın 14 eski sömürgesinden her yıl yaklaşık 500 milyar dolar para aldığı kaydediliyor.

ByXen

Kıdemli Üye
26 Mar 2016
3,052
0
Kaç kez yazdım bilmiyorum ama
Ölenler içinde avrupa içinde hükümet içinde 1 gram üzülmedim aksine mutluyum düşman sayımız azalıyor
Terörü besleyen bir ülke için müstahak

Gram Üzülmedim
Bir TÜRK TÜRK olmayana Üzülmez Benim Düşüncem Böyle İçlerinde TÜRK ve MÜSLÜMAN varsa ALLAH rahmet Eylesin Mekanı Cennet Olsun Bu Saldırıyı Sonuna Kadar Hakkettiler pkk Bayragı açarsan Sonucu Böyle Olur
dbgD9n.jpg

1dOBR5.jpg

Bunlaramı Üzülcez

Katılıyorum Ve Düşüncelerinizi Tebrik Ediyorum.

ByXen

Kıdemli Üye
26 Mar 2016
3,052
0
fransa devleti terörü besleyerek ülkelerinde böyle bir olayın yaşanmasını sağladı. 80 canın bir suçu yok.

Turkiyedekilerin Suçu Ne O Zaman ? Bizi İlgilendirmez Onlar Her Olayda Sadece ^^Kiniyoruz^^ Diyen Fransa Var ? Bir Kere Yardım Edebilirdi Bir Olayda Hiç Üzülmem Onlara..

XxSezarxX

Üye
28 Ocak 2015
95
0
Arkadaşlar o insanların içinceki gerçekten masum olan insanlara acıyorum ama başka hiçbir insana acıması olmayan terorü destekleyen insanlar varsa o insanların içinde Allah onları bildiği gibi yapsın.

Meminili34444

Uzman üye
20 Şub 2016
1,287
1
25
TürkHackTeam
Türkün Türk veya Müslümandan başka dostu yoktur
Bana göre saldırının amaca Tunus kökenli biri yaptığı için Müslümanlara yönelik aslında olayı Müslümanlar yaptı diye çıkarıcaklar görüceksiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.