Free Windows Sunucu Açma Hk.

23 Nis 2016
196
0
İstanbul
Evet beyler başlıktada gördüğünüz konuda yardıma ihtiyacım var . Bir çok yöntem denedim hiç birisi çalışmadı . Google cloud derseniz kartım yok . Yardımcı olabiliceklere şimdiden teşekkürler .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Boomer24

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
934
0
DuckDNS
Merhaba,
Forumumuzun Hosting bölümünü incelersen eminim ki birşeyler bulabilirsin.
Tıkla Git!

Sanal Bilgisayarmı ?
VDS,VPS Mi ?

Sanal Bilgiayar Kurmak İçin : https://www.apponfly.com/ 'dan Kurabilirsin :)

AppOnFly tamamiyle çöp bir yerdir, herhangi bir program vs kurulamamaktadır sadece internette vs gezilebiliyor o da örneğin chrome tarayıcısında 30dk süreniz var 30dk sonra o tarayıcı süresi bitiyor ve daha kullanamıyorsunuz. Hizmet kalitelerini göstermek amaçlı yaptıkları bir işlemdir.

23 Nis 2016
196
0
İstanbul
Merhaba,
Forumumuzun Hosting bölümünü incelersen eminim ki birşeyler bulabilirsin.
Tıkla Git!

AppOnFly tamamiyle çöp bir yerdir, herhangi bir program vs kurulamamaktadır sadece internette vs gezilebiliyor o da örneğin chrome tarayıcısında 30dk süreniz var 30dk sonra o tarayıcı süresi bitiyor ve daha kullanamıyorsunuz. Hizmet kalitelerini göstermek amaçlı yaptıkları bir işlemdir.

Baktım çoğu çalışmıyor çalışan 1 tane var ondada benim imkanım yetmiyor . Kredi kartı sıkıntısı var .

Banjamen

Kıdemli Üye
10 Eyl 2015
2,005
6
Merhaba ailenizden birinin herhangi bir kredi kartı ile ücretsiz alabilirsiniz daha önce defalarca kullanmışlışım olmuştur.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=w4YurhtcadQ[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.