Frekans ile Göz Rengi Değiştirme RSEyeChanger

XSPEEDX

Uzman üye
22 Haz 2015
1,037
1
TSK
Yapım aşamasında.
Gözlerimizin rengi değişebilir mi ?

Program tamamlanıp hızlı göz rengi değiştirdiğinde sizlerle.

8dQD1W.png

Not : Fotoğraftaki gözünüzü değil, Gerçek gözünüzün rengini değiştirecek.

Dipnot : Önceki halin fotoğrafı alındı, Sonraki halin fotoğrafı gözle görülür fark yarattığında. Sonuç ile beraber Program ücretsiz olarak sunulabilir.

Visual Basic 6 ile kodlanmaktadır.
Benle beraber birkaç kişi deneme yapacak ve işe yaramazsa asla ne kadar emek olsada program paylaşılmayacaktır.

Program işleyişi - Gizli tutulacaktır.

Son düzenleme:

hachiman

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,362
1
Hocam sadece göz rengi içinmi geçerli bu yöntem saç rengi ve ten rengi için de yapılabilirmi
program paylaşıldıgında öm atarmısınız

Son düzenleme:

XSPEEDX

Uzman üye
22 Haz 2015
1,037
1
TSK
Hocam sadece göz rengi içinmi geçerli bu yöntem saç rengi ve ten rengi için de yapılabilirmi

Ben şuan için sadece Göz üzerine uğraşıyorum, Diğerlerininde olunabilirliğini duydum yalnız; Bunu halletmeden diğer işlemleri ((Saç rengi)) vs. Denemeyeceğim.

kadirbab08

Katılımcı Üye
14 Kas 2007
389
0
Unknow
Bir makalede beyni ne kadar keşfedersek, kullanım yüzdesini ne kadar arttırırsak, göz ve saç renklerini değiştirmenin daha kolay olduğunu okumuştum.
Konunuz ilgi çekici, bir gözatarım.

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
Hocam tam anlamadım gerçek hayattaki göz rengimizimi değiştirecek mesela kahverengi iken mavi filan mı yapcak?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.