Çözüldü frisby fx2 çalışmıyor .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mortalanqel22

Katılımcı Üye
12 Haz 2016
409
0
bilgisayarı kapadıktan sonra yanlıslkla tuşa basmamla beraber ışığı yandı klavyenin ama yanarken normaldi normal yanıyordu tekrar açtım bilgisayarı bios şifresi var girmek için bastım tuşa ama çalışmadı sonra ışıkları yanıp sönmeye başladı tam parlamıyor ama durmadan yanıyor sönüyor numlock ışığıda dahil bilgisayar kapalı olsa dahi pc ye takılıysa yine aynı şekilde hiçbir tuşda işlemiyor.

Farklı usb girişlerini denedim olmadı
fn +f11 vs herşeyi yaptım yine olmadı

bugün bilgisayara girmem lazımdı :/ şuanlık yapabileceğim bir çözüm biliyorsunuzdur diye yazmak istedim .
olmazsa yenisini alıcam zaten .

Moderatör tarafında düzenlendi:

mortalanqel22

Katılımcı Üye
12 Haz 2016
409
0
Sadece Tek Tuş Mu Bozuk ? Klavyeyi Ne zamandır kullanıyordunuz ?

(aynı klavye bendede var aldıktan 1 hafta falan sonra s leri j diye enter tuşunu renk değiştirme olarak algılıyordu garantiye verdim. Film değiştirildi ve sorun çözüldü)

2 yıl olmuştur herhalde hiçbir tuş çalışmıyor . ve durmadan ışıkları yanıp sönüyor soluk bi şekilde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.