GBWhatsapp Güncelleme Sorunu

11 Şub 2019
88
6
Merhaba,

Birkaç gün önce GBWhatsapp'a bir güncelleme geldi ve güncelledim fakat güncellediğim halde bu hatayı alıyorum

s9fm9z8.jpg

Sorun şu ki başka bir numara girdiğimde sms ekranına yönlendiriyor ama kendi numaramı girdiğimde bu hatayı alıyorum
yardımcı olabilecek var ise sevinirim şimdiden teşekkürler. ( Tarih ayarlarını yapıp en son sürümü indirdim )

psikomania

Üye
7 Kas 2021
64
18
Boşluk
Merhaba,

Birkaç gün önce GBWhatsapp'a bir güncelleme geldi ve güncelledim fakat güncellediğim halde bu hatayı alıyorum

s9fm9z8.jpg

Sorun şu ki başka bir numara girdiğimde sms ekranına yönlendiriyor ama kendi numaramı girdiğimde bu hatayı alıyorum
yardımcı olabilecek var ise sevinirim şimdiden teşekkürler. ( Tarih ayarlarını yapıp en son sürümü indirdim )
GBWhatsapp zaten sürekli fixlenen bir uygulama, o yüzden uzun süreli kullanım için Aero Whatsapp'ı öneririm.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.