Çözüldü Gearbest Başarısız Ödeme Problemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0
Herkese Selamlar
Şimdi Gearbest den Ziraat Banka kartım ile Bkm express kullanarak bir sipariş oluşturup ödeme yapmak istediğimde her defasında ''Başarısız Ödeme'' hatası alıyorum ve Bu kart kullanıma kapalıdır yazıyor.Çıkan Hata
pywMq3.png

Bankayla görüşüyorum İnternet bankacılığından İşlem kısıtını kontrol ediyorum herhnagi bir işlem kısıtı yok 31.05.2018 de zaten aynı şekilde gearbest den bir ödeme işlemi gerçekleştirmiştim bir de aksi gibi ödeme başarısız olsa da gearbest de sipariş oluşturulup ödeme yapılmayı bekliyor aşamasına geçiyor ama ödme yap tarzında bir buton çıkmıyor ve ne de iptal edebiliyorsun bende bundan dolayı her defasında yeniden oluşturup oluşturup ödeme yapmayı deniyorum :D kartımda bir işlem kısıtı olmayınca bkm expess tarafında bir sıkıntı olduğunu düşündüm dün ilk ödeme yaparken 3d security ekranında acil bir şey oldu gele kodu giremedim ve orda başladı sanırım herşey onay vermeyince güvenliğe vs alındı sanırım bkm ye mail attım cevap bekliyorum sizin de çözüm veya önerileriniz varsa buyurun...teşekkürler

Son düzenleme:

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0
Yine kendim sorup kedim cevapladığım bir konuma daha beraberiz :D şuraya instagram nasıl çalınır yazsam 4 sayfa post atılırdı veya şu kadar param var ne yapsam desem,karnem nasıl,akşama kadar nasıl 5 tl bulurum desem tonca post atılırdı ama ihtiyacımız olan bilgilere atılmıyor maalesef
konunun çözümü ise gearbest payu ile ödeme aldığı için ve 3d security kullanmadığı için tek seferde 50 tl ye kadar harcama yapabilirsiniz bankaların yeni düzenlemesi bu şekildeymiş konuyu görüntüleyenlere Teşekkürler

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0
Arkadaşlar tekrardan merhaba izin alarak konuyu açtırdım uzun uğraşlar sonucu gearbest tarafından alınan bilgiyi paylaşıyorum sizlerle bankart ile ödeme yapmak isteyenler yeni düzenlemeye göre 50tl üstü harcama yapamıyormuş tek seferde 3d security olmadığı için ödeme yerine geçtiğinizde
7pjpSP.png

bkm ile ödeme yapamıyorsunuz zaten 50 tl üstüne önce para biriminizi dolara çevirin daha sonra alttan seçili olan yeri seçin ve ödeme için bilgileri doldurun sizden bu defa ödeme yapma biriminizi isteyecek orada da TL seçeceksiniz ve ekrana 3d security ile Tl olarak ödeme ekranı gelecek kolay gelsin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.