GECECİLERE ÖZEL - Bedava Tasarım - // Nigella

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nigella Umbreon

Katılımcı Üye
26 Nis 2016
640
0
Selamlar, gece gece yaptığım çalışmayı umarım seversiniz.
İsterseniz herhangi bir sosyal medya için banner, veya wallpaper olarak kullanabilirsiniz.

Not:
PSD dosyasını açtığınızda, sağ kısımdaki mavi renk ile işaretlenmiş olanları değiştirebilirsiniz, kırmızı ile işaretlenenleri değiştiremezsiniz (değiştirebilirsiniz elbette ama tavsiye etmem.)

PSD Download;

Tıkla

Son düzenleme:

Nigella Umbreon

Katılımcı Üye
26 Nis 2016
640
0
Keşke gececi tayfaya özel yazsaydın başlığa :D

Bir dahaki sefere :).

Ellerine sağlık..! Ellerin dert görmeye hemi :yaho1

Bende Böyle Bir Şey Arıyordum Sağolasın :)

Sağol Dostum İşime Yarar.

Teşekkürler :).

Eline sağlık artık hep gececiyim :)))

Gündüzleri de yapıyorum, gündüzleri düz tasarımlar geceleri 3D :).

Acaba bana bir template yapabılırmısın rıca etsem

PSD dosyasını verdim, kendin yapabilirsin.

Nigella Umbreon

Katılımcı Üye
26 Nis 2016
640
0
Not:
PSD dosyasını açtığınızda, sağ kısımdaki mavi renk ile işaretlenmiş olanları değiştirebilirsiniz, kırmızı ile işaretlenenleri değiştiremezsiniz (değiştirebilirsiniz elbette ama tavsiye etmem.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.