Çözüldü Geek wish

DamoNN

Üye
14 Şub 2016
118
0
Selâmün aleyküm öncelikle hayırlı ramazanlar başlıkta gördüğünüz sitedeki oyuncu ekipmanları çok ucuz mesela razer 40 tl bu ne kadar güvenilirdir alsam sorun çıkar mı daha önce alışveriş yapan varmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
çoğunlukla hepsi memnun ama elime gelmedi 2 3 ay oldu para iadesi yok diyenlere de takıldım bu kadar ucuz olmasıda normal değil

Site arayüzü Türkçe fakat merkezleri Türkiye değil San Francisco, CA bundan dolayı Türkiye de bulunan şirketler kadar ilgi olmaya bilir. Arayıp müşteri hizmetleri ile konuş diyecektim telefon numaraları bile yabancı asıllı.

aL95A4.png

DamoNN

Üye
14 Şub 2016
118
0
Site arayüzü Türkçe fakat merkezleri Türkiye değil San Francisco, CA bundan dolayı Türkiye de bulunan şirketler kadar ilgi olmaya bilir. Arayıp müşteri hizmetleri ile konuş diyecektim telefon numaraları bile yabancı asıllı.

aL95A4.png

Haklısınız daha önce alışveriş yapan birilerine danıştım da ellerine sorunsuz ulaşmış bende küçük birşey alıp deniyeyim teşekkürler ilgi göstediğiniz için :)

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Ben çocuklarıma 2 adet çok uygun fiyata saat aldım kısa sürede geldi, fakat ürün kalitesiz çıktı. Bende resmini çekip şikayet ettim. Ve kısa sürede paramı iade ettiler. Saat bende kaldı nasıl geri göndericegimi de bilmiyorum!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.