Çözüldü Genel Bilgiler Ettiği Teşekkür Kısmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaplan_ahmet

Uzman üye
27 Ağu 2010
1,158
0
Merhabalar. Genel profil bilgilerinde ettiği teşekkür kısmı var o 10'du ben profilden girip istatistikler kısmından teşekkür ettiği konular kısmından ettiğim teşekkürleri kaldırdım. Şu an ettiği teşekkür 2 diyor ama istatistiklerden giriyorum konu yok teşekkür ettiğiniz konu yok diyor anlayamadım havadan mı geliyor bu istatistik nasıl 0'lıyacağım o teşekkür işini ?

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Kardeş silinmiş kapanmış ya da çöp kutusuna taşınmış konulardan dolayı kalmış olabilir..Erişimiz olmadığı için bilgileri kalıcı silme gibi bi yetkimizde yok benim tahminim bundan dolayı olabilir ancak admin ya da modlar daha net açıklarlar..

kaplan_ahmet

Uzman üye
27 Ağu 2010
1,158
0
Kardeş silinmiş kapanmış ya da çöp kutusuna taşınmış konulardan dolayı kalmış olabilir..Erişimiz olmadığı için bilgileri kalıcı silme gibi bi yetkimizde yok benim tahminim bundan dolayı olabilir ancak admin ya da modlar daha net açıklarlar..

Teşekkür ederim. Mantıklı geldi aslında. Yönetimden de biri yazarsa cevaptan tam emin olmak istiyorum ona göre gereken nedir onu öğreneyim de yapayım yani.

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
görünen 2 teşekkürünüzü sizin görememe sebebiniz karantinaya taşınan çöp konular ile ilgilidir.. Sizin erişim yetkiniz olmadığı için göremiyorsunuz

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
ettiğiniz konuları görebiliyorum, birincisi pc fucker denen bir programa,birde virus koduna teşekkür etmişsiniz.. Fakat bunlar karantinaya taşınan dosyalar olduğu için bunlara işlem yapılma durumu olmuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.