General Mobile 5 Plus Alınır mı ?

IlkayHD

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
955
0
Selamun aleykum arkadaşlar,
GM5 Plus almayı düşünüyorum sizce nasıl telefon kullanan varmı + ve - leri nelerdir ?
Oyun oyniyan birisi değilim WhatsApp,İnstagram,Facebook gibi sosyal medyada işimi görsün yeter sizce alınırmı ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

0x6CCE

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,649
1
175
Shawty
Telefonu kullanmaktayım, gayet güzel oyun oynasanda fazla ısınmıyor sosyal medya kullanacaksan işine yarar. Şarzı baya iyi günde 1 kez şarza takıyorum şahsen. :)

ZaxLea

Uzman üye
31 Tem 2016
1,183
2
Hocam general mobile tavsiye etmem 2tane general mobile telefonum oldu şimdiye kadar biri discovery2 mini diğeride 5 plus ikiside başlarda iyiydi özellikleri fiyatına göre çok iyiydi ama sonradan kafayı yemeye başlıyor çok sinir bozuyor çabuk ısınıyor şarzı dayanmıyor kasıyor vs.Kısacası tavsiye etmem oyun oynamıyorsan sağlam bir samsung al keyfine bak derim:RpS_thumbup:

TRGameAirs

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
905
0
Haklısınız hocam,düşüneceğim :18:

eski nesil telefon alıp yani note 4 note 3 lg g3 g4 xpria z3 gibi yazılımla çok güzel hale getirebilirsiniz yanlız dikkat edin 4g ve 4k video olsun

amiral gemilerine onca para vermeye gerek yok note 3de 2.10 ghz işlemci calıştırıyorum pubg falan kasma donma yok

Moderatör tarafında düzenlendi:

IlkayHD

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
955
0
amiral gemilerine onca para vermeye gerek yok note 3de 2.10 ghz işlemci calıştırıyorum pubg falan kasma donma yok

Note 3'ün işlemcisi 2.10 ghz olduğunu bilmiyordum :20: şaşırdım açıkcası dediğim gibi note 3 de düşüneceğim teşekkürler hocam

TRGameAirs

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
905
0
Note 3'ün işlemcisi 2.10 ghz olduğunu bilmiyordum :20: şaşırdım açıkcası dediğim gibi note 3 de düşüneceğim teşekkürler hocam

2.26 ya kadar cıkıyor yazılım la dahada cıkabilir desteklerse note 3 n900Q da en yüksek 1.9 a cıkıyor ama yazılımla 2.10 yapılabiliyor Resurrection Remix OS | Get Resurrected gibi rom sitelerine bakabilirisin unutma note 3 düşünüyorsan yenilenmiş n9005 olanı al

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.