General Mobile GM5 Plus Root Hakkında

aleeted

Katılımcı Üye
17 Eyl 2008
328
0
42
Earth
Merhaba arkadaşlar,

General Mobile GM5 Plus kullanıcısıyım ve cihazımı root lamak istiyorum. Forumda arattım ancak GM5 Plus ile root ile ilgili bir konu bulamadım. Google da arattığımda bir kaç sitede "Kingroot" apk programını buldum, cihaza indirip çalıştırdım. Ancak GM5 Plus android in her çıkardığı güncellemeyi alan bir cihaz olduğu için root işleminde "Araştırma istekleri yeterli değildir, lütfen bekleyin" şeklinde bir uyarı veriyor. Bekliyorum ancak durumda bir değişiklik olmuyor.

Cihazıma root nasıl yaparım, bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Teşekkür ederim.

sergeybrbr

Yeni üye
19 Ağu 2016
22
0
unlockroot diye bi program vardı. generel mobile foxa onla atmıştım. Bide telefonu rootlarsan güncellemelerini alamayabilirsin. Haberin olsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.