Genetik ameliyat hastanesinen çaldığım yüzlerce kullanıcı bilgisi

drghost

Üye
24 Eki 2015
92
0
bu konu buraya acılır mı bilemiyorum lutfen hatam varsa düzeltin.

sitemiz: AAGL » SurgeryU 2014

bilgiler: telefon numaraları e postaları ve şifreleri adresleri ülkeleri :

yapılabilecekler: bu şifreler siteye kayıt olunan şifreler ama unutma kaygısıyla cogu kişi heryerde aynı şifreyi kullanırlar yani aynı zamanda eposta sifreleri olma ihtimali cok yuksek;

yani bu sayede e postası elimizde olan kişinin tum sosyal hesaplarını alabiliriz şifremi unutum kısmından. html dosyasını nasıl yuklıcegimi bilemedim şöyle yaptım bu bi kısmının resmi ekran fotografı.

ekran fotosu: http://i.hizliresim.com/g2rzkN.jpg

html dosyasınını rara attım rarda exe olmadıgı için virüs totale gerek yok html dosyası var.

link: Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?

tekrar diyorum hatam varsa lütfen düzeltin iyi forumlar.

ByKaranlikGece

Kıdemli Üye
27 Mar 2016
2,543
2
Cc+
Gövde Gösterisiyle Bir alakasi yok

Konuyu Off Topice aca bilirdin

Konu Yeri Ayrica yanlis

Ikincisi de kardes Yardim bekliyen o kadar kisinin bilgisini caldin diye sence gurur mu verici birsey

Gene de emegine saglik

drghost

Üye
24 Eki 2015
92
0
Gövde Gösterisiyle Bir alakasi yok

Konuyu Off Topice aca bilirdin

Konu Yeri Ayrica yanlis

Ikincisi de kardes Yardim bekliyen o kadar kisinin bilgisini caldin diye sence gurur mu verici birsey

Gene de emegine saglik

Üye oldugum diger forumların gövde gösterilerinde görüyorum ve izin veriliyor burda verilmiyosa silebilirim.

bu arada evet haklısın ama ben bu bilgilerle bişey yapmayacagım sadece yapabildiğimi göstermek amacıyla yaptım. yorum yaptıgınız için teşekkurler ustadım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.