Gerçekten Bune ?

Joistiq

Üye
9 Ağu 2011
220
0
295205_270300366420203_1914924638_n.jpg

Harbi Bune ?

SH!FT

Uzman üye
20 Haz 2009
1,426
0
genelde tansiyon düşmesi sonucu başdönmesi ile birlikte gözümüzün önüne gelen renkli şeyler.

HackeRLorD29

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,126
0
tansiyon düşmesi ya da migrenden kaynaklanıyormuş ben de de tansiyon var bende ara sıra kayıyor kayarken izlemesi çok zevkli oluyor:D bence

aykutbozkurt85

Yeni üye
22 Eyl 2012
21
0
aynen arkadaşlar bendede oluyor ama böyle nesneler değil çok garip ama yemin ederim benim gözümün önüne şeffaf ekrep silüeti geliyor burcum akrep olduğu içinmi diye düşündüm hep

berky55

Üye
5 Ağu 2012
237
0
26
o şeyler çok zevkli aşağıya düşerken gözümü açıp kapatıyorum yine yukarda genelde uzun süre beklediğimde görüyorum onları ama iyiki varlar .d bi zevk benim için xD

capsizcakir

Uzman üye
15 Ağu 2011
1,206
0
Ama ben çok seviyorum.. Bazen takip etmek için kaybolduğunda gözümü ovuşturup tekrar boşluğa bakıyorum.. Ama sabitleştiremiyorum..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.