Gerçekten Mail Hack Yöntemi Bilen Varsa.

Demonvhoons

Katılımcı Üye
8 Kas 2010
338
0
iSLam-BoL
Gerçekten mail hack yöntemi bilen varsa açıklasın veya konu başlığını buradan paylaşsın. Forumu araştır demeyin, forumu araştırdım. Hep aynı şeyler söylenip durmuş. Elimde bir mail adresi var. Şart değil ama ele geçirebilirsem benim için çok önemli bir olay gerçekleşmiş olacak. Herhangi bir kotüye kullanım söz konusu olmayacak. Mail adresi iptal olmamış. Yani yeniden kayıt alınamıyor. Gizli sorusu ''İlk hayvanınızın adı.''. Ama bir türlü gizli soruyu çözemedim. Mail bomber falan öneriyor herkes ama onlar da işe yaramıyor sanırım.

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,867
Gerçekten mail hack yöntemi bilen varsa açıklasın veya konu başlığını buradan paylaşsın. Forumu araştır demeyin, forumu araştırdım. Hep aynı şeyler söylenip durmuş. Elimde bir mail adresi var. Şart değil ama ele geçirebilirsem benim için çok önemli bir olay gerçekleşmiş olacak. Herhangi bir kotüye kullanım söz konusu olmayacak. Mail adresi iptal olmamış. Yani yeniden kayıt alınamıyor. Gizli sorusu ''İlk hayvanınızın adı.''. Ama bir türlü gizli soruyu çözemedim. Mail bomber falan öneriyor herkes ama onlar da işe yaramıyor sanırım.

Keylogger & RAT , fake , sosyal mühendislik , brute force bunlardan başka yolu yok yani aklından geçeni tahmin edebiliyorum mail yazıp şifresini gösteren bir yazılım istiyorsun ama yok öyle bir şey tüm yollar emek istiyor ve uzun okuyan araştıran başarır.

Demonvhoons

Katılımcı Üye
8 Kas 2010
338
0
iSLam-BoL
Hayır ben öyle birşey demek istemedim. Mail yazıp şifresini gösteren bir yazılım şimdiye kadar olmadı, olacağını da zannetmiyorum. Dediğin yöntemlerin hepsini de biliyorum. Hepsini de kullandım. Ama şimdi hepsi geçerliliğini kaybetti. Fake veya mail bomber biliyorsan söyle.

O yolların hiçbirinin emek gerektirdiğini de düşünmüyorum. Hazır rat, fake veya bomber kullanıpta okuyup araştıranı emek harcayanı görmedim. Şu an o saydığın yöntemlerdim kişi ile iletişime geçmedem uygulayabileceğim bir yöntem varsa söyle.

Bir istisna var ama. Fake yedirebilirim. Çalışan ve belli olmayacak bir fake varsa önerebilirsin mesela.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.