Gereksiz Programlar Hangisi ?

byvolkan61

Üye
18 Ocak 2012
141
0
Merhaba arkadaşlar bılgısayarımda yuklu olan programların resmi aşağıda bunlardan hangileri gereksiz açıklamasıyla yazarsanız sevinirim bilgisayarım çok kasıyor çünkü

-Adobe AIR
-Adobe Photoshop CS6
-BitTorrent
-BS.Player Free
-Google Earth Plug-in
-McAfee Scan and Repair
-Sleeping Dogs Version 5.1
-Smiley Bar For Facebook
-SweetIm For Messenger

Yukarıda Saydıklarım Kaldırılmıştır Başka Gereksiz Program Varsa Yazabilirsiniz. . .

Son düzenleme:

VisionamiaM

Yeni üye
31 Ocak 2013
0
0
sırayla söylüyorum:
Torrent (en baştaki)
Bit Torrent
BsPlayer
Sleeping Dogs version
Smiley Bar Facebook
SweetIM

Aslında 5 program daha var ama işine yarıyor heralde söyleyeyim istiyorsan

byvolkan61

Üye
18 Ocak 2012
141
0
sırayla söylüyorum:
Torrent (en baştaki)
Bit Torrent
BsPlayer
Sleeping Dogs version
Smiley Bar Facebook
SweetIM

Aslında 5 program daha var ama işine yarıyor heralde söyleyeyim istiyorsan

Teşekürler. Smiley Bar Facebook ne işe yarıyor acaba ? birde diğer 5 tanesinide söylersen sevinirim kullanmadıklarım olabilir.

torrent kullanıyorsan 2sinden biri kalsın diğerini kaldır... barları felan kaldır facebook video calling kaldır google earth lazım değilse kaldır...
Teşekkürler Facebook video calling hariç diğerlerini kaldırdım.

Facebook video calling mi onu niye kaldırıyor facebooktan görüntülü konuşurken o işe yarıyor

Evet Onu kaldırmıyorum zaten.

VisionamiaM

Yeni üye
31 Ocak 2013
0
0
İyi dahasını söylüyorum
DAEMON Tools Lite
Dotfuscator Software Services
FileZilla Client
Internet Download Manager
PC Performer
Synaptics Pointing Device
Bunları sil
Teşekkürlerimizi teşekkür butonuna basarak verelim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.