Çözüldü Geri getirilen mesajlar nasıl silinir

zonsumut

Üye
2 Tem 2014
171
0
Merhaba arkadaşım instagramda sildigim mesajları bulabiliyor bulabildiği mesajları nasil silerim

Moderatör tarafında düzenlendi:

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Ben bir bildirim kaydedici kullanabiliyor olacağını düşündüm. Bu tarz uygulamalar bildirim geldiği zaman bildirimleri kaydeder. Eğer öyle bir uygulama kullanıyorsa, istersen tamı tamına instagram datasında yok et hesabı, yine o mesajı bulur. Çünkü mesaj bildirimi geldiği zaman bildirim kaydedici uygulama o bildirimi kaydeder. İyi forumlar geçirmeniz dileğiyle. :drunk

zonsumut

Üye
2 Tem 2014
171
0
Yardımlar iniz için teşekkürler instgrama bir mail attım mail e cevap gelmiş instagramda aktif herşeyin hariç bütün verilerim temizlenmis

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.