Getcontact türkiyede kullanma

adopart

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
319
1
2 yıl önce patlayıp bütün milletin özel bilgilerini **** kasedi yayılmış etkisiyle yayınca cumhuriyet savcılığı mevzuya el atıp uygulamayı uçurmuştu.
Biraz önce üst düzey hekırlık yeteneklerimi sergileyip programı telefonuma kurmayı başardım zira "türkiyeye yayın yapmıyoruz falan filan" şeklinde bir uyarıyla karşılaştım.

Hepinizin tehlikeli üst düzey hekırlar olduğunuzu bildiğim için buraya sormak istedim bu uygulamayı türkiyede kullanma şansımız varmıdır?
Veya bu programa alternatif kişinin sizi telefona ne diye kaydettiğini gösteren bir uygulama varmıdır.
Aslında bu programın ayarında bütün ilgi çekici illegal ve henüz patlamamış uygulama önerilerine açığım.

RootBeta

Katılımcı Üye
7 Ara 2020
536
1
Russia
2 yıl önce patlayıp bütün milletin özel bilgilerini **** kasedi yayılmış etkisiyle yayınca cumhuriyet savcılığı mevzuya el atıp uygulamayı uçurmuştu.
Biraz önce üst düzey hekırlık yeteneklerimi sergileyip programı telefonuma kurmayı başardım zira "türkiyeye yayın yapmıyoruz falan filan" şeklinde bir uyarıyla karşılaştım.

Hepinizin tehlikeli üst düzey hekırlar olduğunuzu bildiğim için buraya sormak istedim bu uygulamayı türkiyede kullanma şansımız varmıdır?
Veya bu programa alternatif kişinin sizi telefona ne diye kaydettiğini gösteren bir uygulama varmıdır.
Aslında bu programın ayarında bütün ilgi çekici illegal ve henüz patlamamış uygulama önerilerine açığım.
Uygulamanın adı ne merak ettim 😀

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.