Gitar alcam satan varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vedado

Katılımcı Üye
4 Eki 2009
974
0
uzay olması lazım!
arkadaşlar @cılgın66 üyeniz beni resmen keriz yerine koydu....

bana sattığı gitar bi işe yaramıo....bide kargo parasını vercem dedi...vermedi...35 tl lik gitarı bana 53 tlye masrat ettirdi....

eğer şimdi beni duyuyosa....vicdanın rahat mı kardeş..........

yorumunuzu siz yapın....böyle insanlarda varmış demek....

Son düzenleme:

_M@yki_

Üye
9 Eki 2009
79
0
Antalya/Meltem
eğer profosyonel diilsen gitar calmada 20-25lik gitarı alman bos cünkü onun akorları sürekli bozulur ve akorlarını kendin yapmayı bilmiyosan basına bela olur 100-150 i gözden cıkar seni tatmin edici bi gitar al bence

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
burdan gitarını satcak adam bence bulamazsın ama soyle bişey soyleyım en ucuz gitar su anda 40 lira falan ....
onuda calarken gitar caldıgını anlayamıosun sesler o kdar dandik 1-2 hafta paranı biriktir 50-60 lira arasınna internetten gittigidiyor tarzı bi kaç siteden ikinci el bişey muhakkak düşürürsün...

Pikachu34

Katılımcı Üye
10 Kas 2009
820
0
!sTanßlue
25 30 Milyonluk Gitar 1 hafta İdare eder seni sora kırılır parcalanır mutlaka bişi olur ver 200 lira sapa saglam al gitar 2 3 sene kullanırsın 1.400 tl geri bnm jackson v yi vereım sana :)

çılgın66

Yeni üye
17 Kas 2009
10
0
istanbul
kardes bende gitar var satılık hala arıyo san satalım daha yeni bakımdan geldi bide san 10tl`lik cantasıda benden 25 tl eger karalıysan msn`nem ekle görüselim satalımsana msn edit yavuzonder_135/ mail adresini pm ile bildirin

Son düzenleme:

vedado

Katılımcı Üye
4 Eki 2009
974
0
uzay olması lazım!

bana sattığı gitar bi işe yaramıo....bide kargo parasını vercem dedi...vermedi...35 tl lik gitarı bana 53 tlye masrat ettirdi....

dj_zaza

Uzman üye
4 Tem 2008
1,082
0
25 - 30 gitar alıp ne yapacan hiç bi işine yaramaz alıcaksan 150 tl all kulak ında gelişşin bende başta ucuz aldım kulak tam gitti kaliteli aldımm calmaya başladım . .. ... .

king3r

Katılımcı Üye

öyleyse gerçekten terbiyesizlik etmiş ben son mesajını görmemiştim kusura bakma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.